in

Írsky muž šokoval svoje okolie posledným žartíkom na vlastnom pohrebe

Pre väčšinu ľudí je pohreb veľmi vážny životný moment. Každý z nás určite zažil túto smutnú udalosť, kedy sa lúčime s odchodom blízkeho človeka. Spomíname na život zosnulého a snažíme sa uctiť jeho pamiatku.

Zosnulý muž z Írska si svoj pohreb ale naplánoval úplne inak. Video z jeho pohrebu sa stalo internetovým virálom. Na videu stojí rodina a blízki okolo hrobu, do ktorého zrovna pokladali truhlu zosnulého. Z ničoho nič sa z truhly začal ozývať hlas zosnulého muža a búchanie. 

My dad's dieing wish, always the pranksters, ya got them good Poppabear 😉 and gave us all a laugh just when we needed it!! I will love you forever 😘😘#shayslastlaugh

Zveřejnil(a) Andrea Bradley dne Neděle 13. října 2019

Portál Bored Panda zistil, že Shay Bradley, je meno zosnulého muža a kontaktoval jeho rodinu pre bližšie informácie o videu.

Shay-ova žena, Anna Bradley, sa vyjadrila, že v truhle bola nahrávka, ktorú jej muž nahral rok pred pohrebom. Ďalej povedala Anna, že o nahrávke jej povedal ich syn deň pred pohrebom a, že veľmi blízka rodina o žartíku vedela.

Shay bol Starý otec 8 vnúčat a známy vtipkár. Snažil sa vždy vyčarovať úsmev na tvári svojich blízkych. Podarilo sa mu zanechať úsmev na tvárach  svojich milovaných aj pri jeho poslednej rozlúčke.

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Nastáva chaos miliónov rodín s deťmi – Fornite v sekunde zanikol

Vášnivá noc na Farme či ako si pokaziť PNku počas vychádzky – Aj toto sú bomby zo sociálnych sietí #110