in

Írsky muž šokoval svoje okolie posledným žartíkom na vlastnom pohrebe

Pre väčšinu ľudí je pohreb veľmi vážny životný moment. Každý z nás určite zažil túto smutnú udalosť, kedy sa lúčime s odchodom blízkeho človeka. Spomíname na život zosnulého a snažíme sa uctiť jeho pamiatku.

Zosnulý muž z Írska si svoj pohreb ale naplánoval úplne inak. Video z jeho pohrebu sa stalo internetovým virálom. Na videu stojí rodina a blízki okolo hrobu, do ktorého zrovna pokladali truhlu zosnulého. Z ničoho nič sa z truhly začal ozývať hlas zosnulého muža a búchanie. 

My dad's dieing wish, always the pranksters, ya got them good Poppabear 😉 and gave us all a laugh just when we needed it!! I will love you forever 😘😘#shayslastlaugh

Zveřejnil(a) Andrea Bradley dne Neděle 13. října 2019

Portál Bored Panda zistil, že Shay Bradley, je meno zosnulého muža a kontaktoval jeho rodinu pre bližšie informácie o videu.

Shay-ova žena, Anna Bradley, sa vyjadrila, že v truhle bola nahrávka, ktorú jej muž nahral rok pred pohrebom. Ďalej povedala Anna, že o nahrávke jej povedal ich syn deň pred pohrebom a, že veľmi blízka rodina o žartíku vedela.

Shay bol Starý otec 8 vnúčat a známy vtipkár. Snažil sa vždy vyčarovať úsmev na tvári svojich blízkych. Podarilo sa mu zanechať úsmev na tvárach  svojich milovaných aj pri jeho poslednej rozlúčke.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Nastáva chaos miliónov rodín s deťmi – Fornite v sekunde zanikol

Vášnivá noc na Farme či ako si pokaziť PNku počas vychádzky – Aj toto sú bomby zo sociálnych sietí #110