Instagramová modelka predáva svoju použitú kúpeľovú vodu

Bella Delphine je 19-ročná hviezda sociálnych médií, cosplayer-ka a pred verejnosťou sa prezentuje aj ako “vášnivá hráčka počítačových hier.” Nedávno sa dostala do širšieho povedomia vďaka podivnému produktu ktorý začala predávať na svojich stránkach, voda v ktorej sa vykúpala.

Na svojom 4.2 miliónovom instagramovom účte ohlásila, že tento divný produkt bude predávať za 30 dolárov. Zo začiatku sa tomuto zvláštnemu nápadu široká verejnosť vysmievala, ale prvá várka kúpeľovej vody sa vypredala okamžite.

Bella v minulosti získala popularitu na zvláštnych kúskoch a podivných videách pričom sa veľmi sporo oblieka v štýle japonského manga, anime, alebo ako hrdinky počítačových hier. Jej fanúšikovská základňa je teda poskladaná hlavne z nadšencov spomínaných zábavných médií, ktorí sú častokrát antisociálni a majú problém nadviazať kontakt so ženami. Svojim vystupovaním Bella dáva presne týmto fanúšikom pocit, že im rozumie a oni si vytvoria k nim platonický vzťah, ktorý vedie napríklad aj k nákupu spomínanej kúpeľovej vody.

Nedávo na instagrame zverejnila video ako sa oblieva kúpeľovou vodou a záujem o produkt naďalej vzrastá. Na Twitteri sa šíria rôzne názory na túto situáciu, jedna skupina komentujúcich  ju chváli, že “dokáže zarobiť na idiotoch,” druhá prostestuje, že ” Manipuluje a zneužíva svojich fanúšikov.”

Napriek rôznorodým názorom, získala modelka obrovskú publicitu a jej úspech bude pravdepodobne len rásť.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #655

15 prípadov, kedy náhodné nejedlé veci vyzerali ako chutné jedlo