in

Influencerov z Ruska odsúdili na 3 roky. V pracovnom tábore si odpykajú trest za nepodarený prank

Traja influenceri boli odsúdení na 3 a pol roka za (ne)podarené vyprankovanie taxikára v Moskve. Celý prank si zaznamenali na kamery a chcelo ho zverejniť. To však už nestihli. Správu priniesol portál MNORPG.

Dumshebay E., Tusupov A. a Khasanov R. N. boli právoplatne odsúdení za prank, ktorý urobili miestnemu taxikárovi. Celý incident sa mal odohrať ešte v marci tohto roku, kedy si trojica zavolala Uber. Po príchode taxikára si dvaja influenceri sadli do auta a poprosili ho, aby pomohol ich kamarátovi s taškami. Taxikár neváhal, vystúpil z auta a utekal na pomoc tretiemu mužovi.

Jeden z mužov sediacich v aute medzitým presadol na miesto vodiča a s vozidlom značky BMW odišiel preč. Po pár minútach sa s autom vrátili, aby taxikárovi oznámili, že išlo o prank. Ten však medzičasom zalarmoval políciu.

Influenceri budú teraz pravdepodobne poslaní do pracovného tábora, ktorý sa nachádza 500 kilometrov od Moskvy. S luxusom tu určite rátať nemôžu. Samotné tábory majú rozlohu asi štyri hektáre, s jednoposchodovými a dvojposchodovými murovanými budovami. Boli postavené najmenej pred päťdesiatimi rokmi a sú v zlom stave.

V táboroch sa vo všeobecnosti nachádza približne 800 väzňov. Spávajú na poschodových posteliach v izbách, ktoré boli pôvodne postavené tak, aby sa do nich zmestilo 50 až 60 trestancov, no namiesto toho ich tam býva asi 120. Na jeden barák pripadá jeden záchod a jedno umývadlo, takže pravdepodobne nič, na čo by boli influenceri zvyknutí.

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1126 : Nikdy si odo mňa nepýtaj radu.

10+ Obrázkov To najlepšie zo skupiny Textové Vtipy #174