in

Influencerky si prenajímali štúdio, aby mohli nafotiť falošné fotky z “luxusného súkromného lietadla”

Je všeobecne známe, že život influencerov v skutočnosti nie je taký úžasný, ako ho sami prezentujú na sociálnych sieťach. Za peknými a úspešnými fotkami sa zvyčajne skrýva mnoho tajomstiev, pretvarovania a občas aj podvodov, o ktorých fanúšik nemá ani poňatia.

Na niečo podobné narazili fanúšikovia aj v tomto prípade. Začali si totiž všímať, že mnoho influencerov začalo počas pandémie lietať po celom svete v súkromnom lietadle. Vybavenie tohto “súkromného lietadla” sa však zhodou okolností úplne zhodovalo na viacerých fotkách rôznych osobností, a tak to začali ľudia podrobnejšie skúmať.

Nakoniec zistili, že sa nejedná o žiadne súkromné lietadlo, ale o (ne)obyčajné štúdio, ktoré vyzerá ako interiér súkromného lietadla. Navyše sa dá prenajať za pár amerických dolárov na hodinu:

Ľudia na sociálnych sieťach si všimli, že niektorí influenceri si prenajímajú štúdiový set, ktorý vyzerá ako kabína súkromného lietadla.

 

Nuž, kto by sa predsa nechcel pochváliť svojimi “luxusnými výletmi” v “súkromnom lietadle”?

 

 

Celé štúdio sa dá prenajať v americkom Los Angeles len za 64 dolárov na hodinu. Celkom jednoduchý spôsob, ako vytvoriť dokonalú ilúziu bezstarostného života, no nie?

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 desivých faktov, ktoré by ste pravdepodobne radšej nevedeli

Inšpirácia