in

Influencer organizoval korona párty. Mesto mu za to nechalo vypnúť vodu aj elektrinu

Starosta z amerického Los Angeles musel riešiť bizarný problém. Influencer Bryce Hall z TikToku organizoval korona párty aj napriek tomu, že bol viackrát upozornený, aby s tým prestal. Museli teda zakročiť a odpojiť mu vodu a elektrinu. Správu priniesol portál CNN.

Eric Garcetti na tlačovej konferencii oznámil, že povolil odstavenie elektriny aj vody vo vile v štvrti Hollywood Hills. Urobil tak v reakcii na influencera, ktorý ignoroval upozornenia, že má okamžite prestať organizovať hromadné korona akcie.

Nájomníkovi najskôr prišlo upozornenie, že ak neprestane organizovať podobné párty, mesto ho odpojí od vody a elektriny. Aj napriek tomu o niekoľko dní zorganizoval ďalšiu akciu. Aj vtedy na miesto dorazili policajti a upozornili organizátora, aby sa podobné párty už neopakovali. Ten ich neposlúchol, čím mesto stratilo trpezlivosť a celú vilu odpojili od energií.

Starosta mesta len nechápavo krúti hlavou nad ľahostajnosťou ľudí a kritizuje ich, že sa takýchto párty vôbec zúčastňujú. Ohrozujú tým nielen seba, ale aj svojich blízkych.

 

Zanechať komentár

avatar

12 prípadov, keď ľudia natrafili na taký hrozný dizajn, že ich skoro porazilo

Tak toto si teda nepraj…