in

Indentické dvojčatá prezradili ponižujúci moment, kedy si ich na diskotéke pomýlili vlastní partneri

Pri identických dvojčatách si môžu páry výborne otestovať, ako dobre ich vie rozpoznať ich milovaná polovička. Majte však na mysli, že môže nastať aj mierne trápnejší moment, keď váš partner urobí chybu. Tak tomu bolo pri sestrách Shanae a Renae Nelových, keď si vyrazili večer von so svojimi priateľmi a Renaein priateľ si ich dve tak trochu pomýlil. 

“V minulom vzťahu, prišiel išiel môj priateľ za Shenae a začal ju obchytkávať, pričom si vôbec neuvedomil, že to niesom ja. Bol riadne ponížený, keď sa otočila a on zistil, že to niesom ja,” povedala Renae pri jej spovedi. 

Niet sa ani čomu čudovať, jediná vec, ktorú majú 19-ročné dievčatá odlišnúznamienka. Zatiaľ čo má Renae jedno znamienko pod perou, Shanae má jedno na krku. No a predstavte si tmavý klub, pokročilú hodinu a vy máte rozoznať svoju priateľku jedine vďaka jednému znamienku. Nemožné.

Dievčatá o svojej výhode v minulosti veľmi dobre vedeli a zámerne si robili z chlapcov srandu. Zavtipkovať si s nimi, by ale asi nebol nejako nepríjemný zážitok. 

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Niekoľko naozajstných optických ilúzií, ktoré na smrť vystrašili ľudí

Bráško, nie len ty to máš ťažké!