in

Hrdina, ktorý nenosí plášť – Zamestnanec McDonald’s dával 2,5 roka do objednávok o jednu nugetku navyše

Tento chlapík sa vďaka svojmu tweetu stal hrdinom. Podelil sa v ňom o to, že po dobu dva a pol roka dával do každého balenia desiatich nugetiek o jednu nugetku naviac. Na internete si vyslúžil prezývku výstižnú prezývku – “Robin Hood of McNuggets“.

Asi sa to nedá porovnávať s lekármi bez hraníc alebo inými podobnými organizáciami ale nám obyčajným ľuďom to vie vyčariť úsmev na tvári. Predstavte si ten pocit, keď doma otvoríte krabičku a jedným okom na vás pozerá tá jedna nugetka naviac. No nie je to bomba?

Pri všetkých tých negatívnych správach, ktoré na nás útočia z internetu je toto presne to, čo človek ocení – jedlo zadarmo!

Cody pracoval v pobočke McDonald’s v Edmontone v Kanade a priznal sa, že toto praktizoval takmer pri každej objednávke. Na pobočke pracoval 2,5 roka a to už je pekné množstvo nugetiek zadarmo.

Jeho priznanie na twitteri lajklo viack ako 900 000 ľudí a retweetlo viac než 80 000. To už je pekné číslo. Ľudia na jeho akt reagovali veľmi pozitívne a dokonca začali pridávať svoje vlastné príbehy, ako sa snažia iným ľuďom robiť krajší deň.

Ale budme úprimní, nugetky neboli jeho. Ak by sa spočítali a vyčíslili všetky objednávky, vyšlo by asi pekné číslo, ktoré firme dlhuje. To ale nie je tak podstatné ako tá jedna nugetka naviac! No nie?

zdroj

Zanechať komentár

avatar

Som zmätený

20 tých najvtipnejších komentárov zo sociálnych sietí #7 – Megaséria, ktorú jednoducho musíš vidieť