in

Hrdina, ktorý nenosí plášť – Zamestnanec McDonald’s dával 2,5 roka do objednávok o jednu nugetku navyše

Tento chlapík sa vďaka svojmu tweetu stal hrdinom. Podelil sa v ňom o to, že po dobu dva a pol roka dával do každého balenia desiatich nugetiek o jednu nugetku naviac. Na internete si vyslúžil prezývku výstižnú prezývku – “Robin Hood of McNuggets“.

Asi sa to nedá porovnávať s lekármi bez hraníc alebo inými podobnými organizáciami ale nám obyčajným ľuďom to vie vyčariť úsmev na tvári. Predstavte si ten pocit, keď doma otvoríte krabičku a jedným okom na vás pozerá tá jedna nugetka naviac. No nie je to bomba?

Pri všetkých tých negatívnych správach, ktoré na nás útočia z internetu je toto presne to, čo človek ocení – jedlo zadarmo!

Cody pracoval v pobočke McDonald’s v Edmontone v Kanade a priznal sa, že toto praktizoval takmer pri každej objednávke. Na pobočke pracoval 2,5 roka a to už je pekné množstvo nugetiek zadarmo.

Jeho priznanie na twitteri lajklo viack ako 900 000 ľudí a retweetlo viac než 80 000. To už je pekné číslo. Ľudia na jeho akt reagovali veľmi pozitívne a dokonca začali pridávať svoje vlastné príbehy, ako sa snažia iným ľuďom robiť krajší deň.

Ale budme úprimní, nugetky neboli jeho. Ak by sa spočítali a vyčíslili všetky objednávky, vyšlo by asi pekné číslo, ktoré firme dlhuje. To ale nie je tak podstatné ako tá jedna nugetka naviac! No nie?

zdroj

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Som zmätený

20 tých najvtipnejších komentárov zo sociálnych sietí #7 – Megaséria, ktorú jednoducho musíš vidieť