in

Hra na smartphony “Harry Potter: Wizards Unite”, vychádza už tento týždeň a bude to bomba

Fanúšikovia Harryho Pottera po celom svete odpočítavajú minútu po minúte, kedy už konečne bude piatok. A prečo ? Netýka sa to žiadnej Harry Potter extra párty. Svetlo sveta vtedy uzrie nová AR hra s názvom “Harry Potter:Wizards Unite.”

Prinesú nám ju tvorcovia “Pokemon Go”, a preto si už asi viete predstaviť, ako bude hra vyzerať. Budete sa potulovať po parkoch, hľadať znaky mágie a kúzel, a dokonca sa možno aj stretnete s najznámejšími postavami z kníh. Vydanie je plánované na 21.6. (piatok) a hra pobeží klasicky na iOS a Androide.

“Čoskoro sa prvý krát vydáte na vlastné dobrodružstvo v svete čarodejníkov spolu s vašimi priateľmi z reálneho sveta. “Harry Potter: Wizards Unite” kombinuje obsah a postavy, ktoré poznáte zo série Harry Potter a dokonca zahŕňa aj postavy z filmov Fantastic Beasts v jednom veľkom jedinečnom zážitku, ” tak takto je opísaná nová závislačina.

Tak by ma teraz zaujímalo, koľko ľudí zase neodtrhne na pár mesiacov oči z telefónu.

Zdroj

 

 

2
Zanechať komentár

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MiaLosprey Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Losprey
Losprey

Pre US a UK nie celosvetovo 😉

Mia
Mia

Je to smutné, ale Pokémon Go pomohol mnohým mladým ľuďom k pohybu, čo je podľa mňa pozitívne. Hlavne v krajinách ako je USA, snáď aj toto bude mať aspoň taký účinok 🙂 a možno to chytí viac ľudí keďže je to Harry Potter. Za mňa – skvelý nápad, len tak ďalej 🙂

Muž si vytrénoval vlastnú “bojovú veveričku” tým, že jej dával metamfetamín

Zaujímavý piatoček!