in

Futbalový klub musel zo štadióna odstrániť kartónový výrez teroristu Usáma bin Ládina

Britský futbalový klub Leeds United odstránil zo štadióna nevhodný kartónový výrez teroristu Usáma bin Ládina, ktorý na Twitteri spozoroval jeden zo všímavejších fanúšikov. Za prešľap sa futbalový klub ospravedlnil. Správu priniesol portál ESPN.

Zdroj: Twitter

Futbalový klub Leeds United sa rozhodol svojim fanúšikom ponúknuť špeciálnu možnosť. Za poplatok 25 britských libier (v prepočte približne 28 eur), si mohli na štadión umiestniť svoju fotku v podobe kartónovej postavičky. Ponuka finančne pomohla klubu a zároveň ozvláštnila celkom prázdny štadión.

Niekto sa rozhodol túto príležitosť využiť, no namiesto svojho obrázka tam nahral fotografiu bývalého vodcu al-Káidy Usáma bin Ládina. Ak by si to nikto nevšimol, v sobotu by sa na štadióne nachádzal kartón v životnej veľkosti s podobizňou najhľadanejšieho teroristu minulého desaťročia.

Ilustračný obrázok

Keď si nezvyčajného “hosťa” všimol fanúšik, ktorého kartónová postavička bola umiestnená hneď vedľa niekdajšieho vodcu teroristickej organizácie, fotografia sa raketovo rozšírila po všetkých sociálnych sieťach. Hovorca klubu sa neskôr vyjadril, že poburujúcu kartónovú postavičku zo štadiónu odstránili a potvrdil, že zaviedli prísnejšie kontroly, aby sa podobný pohoršujúci moment už neopakoval.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #880 : Vyhrať hádku so ženou sa nie vždy oplatí.

23 ľudí, ktorí boli asi pod vplyvom nejakej kliatby