#FunnyNews: Chcel si spraviť selfie a zničil vzácnu sochu z 18. storočia

pearl_38642785

Ak nenávidíš tie pobehujúce indivíduá, čo sa fotia s každým hovnom na zemi, teraz ich môžeš kľudne nenávidieť ešte viac. Človek by povedal, že týmto škodia len seba a v očiach okoloidúcich vyzerajú ako nesvojprávni. Ale bohužial opak je pravdou, môžu tým škodiť aj okoliu alebo napríklad aj takým historickým pamiatkam.

 

 

Podľa magazínu Dailymail sa jednému z týchto géniov podarilo pri fotení sa v múzeu zhodiť vzácnu sochu Sv. Michaela, ktorá bola vystavená v Národnom múzeu starovekého umenia v Lisabone. Brazílsky turista sa zrejme snažil poslať snapchat aby sa pochválil, že po prvý krát videl múzeum z vnútra a tak cúvajúc zhodil spomínanú sochu.

Pohotový návštevník, ktorý vie používať aj iný ako selfie fotoaparát ,incident ihneď nafotil a ten sa virálne šíril internetom. Riaditeľ múzea sa smutne vyjadril, že za roky, ktoré tu pracuje, ešte nikdy nič také nezažil.

Tak pre všetkých selfieholikov pozor, keď pôjdete po prvý krát pozrieť ako vyzerá múzeum alebo galéria z vnútra, pamätajte na to, že vás jedna slefie môže stáť pekné nepríjemnosti.

 

Predtým:

selfie1

 

Potom:

selfie2

 

zdroj: dailymail

25 Obrázkov: Jednoducho ženy za volantom…