Francúzsky vynálezca vytvoril tabletky, vďaka ktorým budú údajne prdy voňavé

Christian Poincheval je francúzsky vynálezca, ktorému sa podarilo vytvoriť vskutku veľmi podivnú tabletku. Tabletka, vďaka ktorej vaše prdy už nikdy nebudú smrdieť. 

65-ročný vynálezca zo severo-západného francúzska ponúka tabletku už v piatich rôznych variantách. Konkrétne sú to ľalia, zázvor, fialka, čokoláda a ruža. Tabletky stoja okolo 20 dolárov a mali by zmeniť zápach vašich plynov. Vynálezca dúfa, že jeho tabletky by mohli zachrániť trápne a nepríjemné situácie, v ktorých sa ľudia vďaka nečakanej plynatosti dokážu ocitnúť.

Angie Greenup je populárna youtuberka, ktorá tabletky vyskúšala. Podľa návodu musí človek brať 6 tabletiek denne. Lenže podľa slov youtuberky tabletka prdy úplne zastavila a teda nepocítila rozdiel v zápachu. Podľa vyjadrení ďalších ľudí, ktorí tento vynález skúšali, dosiahli podobného výsledku. V niektorých prípadoch ľudia zistili, že poto dlhšej dobe sa predsa plyny vrátili ale, že boli bez zápachu a dokonca u jedného jedinca prd smrdel ako záchodový čistiaci prostriedok.

Môžeme teda zhodnotiť, že tabletka funkčná nie je a vynálezca bude na nej musieť ešte zapracovať.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Trojročné dieťa je v kritickom stave po tom, ako zjedlo na Ibize zo zeme extázu

Kolumbia vždy dokáže niečim prekvapiť…