in

Expert poskytol ženám „recept na krásu“, je ním pleťová maska zo spermií

Niekto to má tak, že pre krásu urobí všetko. Dokonca sa aj bezproblémov potrie semenom. Práve táto metóda je podľa jedného odborníka, Chelsee Lewisa, „recept na krásu“.

Aj keď zatiaľ nieje ešte úplne jasné, koľko ľudí by sa rozhodlo pre túto konkrétnu liečbu, zistilo sa, že klienti nie sú až tak plachý pred vtieraním spermií do kože. Lewis v rozhovore pre MailOnline povedal, že pánsky extrakt je plný antioxidantu nazývaného spermín, pričom táto maska „je jeden z najlepších spôsobov, ako prekysličiť tvár a zároveň zlepšiť krvný obeh v pokožke, čím dosiahne okamžitý lesk.“ Tento expert na krásu už v minulosti pracoval s menami ako sú napríklad Stella McCartney alebo Gwyneth Paltrow.

Takže milé ženy (a odvážni muži), pokiaľ sa chcete zbaviť vrások, zabrániť akné alebo predísť nepríjemným škvrnám, môžete poprosiť manžela, aby vám jednu takú antioxidačnú masku vyrobil.

Zdroj

 

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20 obrázkov: Otec štyroch detí odmietol robiť roztomilé fotky svojich detí, čím na Instagrame získal už vyše 1 mil. sledovateľov

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #41