in

Európska únia chce zakázať rybie prsty, pretože ryby prsty nemajú

V zmesi nezmyselnej bruselskej byrokracie sa nedávno objavil návrh na zakázanie názvu “rybie prsty”, pretože v skutočnosti ryby žiadne prsty nemajú. Podľa Bruselu ide o klamanie zákazníka a vyvolávanie falošnej predstavy, že si kupuje skutočné rybie prsty.

Videli ste niekedy rybu s prstami? Asi ťažko, pretože ryby žiadne prsty nemajú. Považujeme preto produkt s názvom “rybie prsty” za klamanie zákazníka. Denne si tisíce zákazníkov pokojne kupujú rybie prsty a pritom vôbec netušia, že v skutočnosti o žiadne rybie prsty vôbec nejde, prehlásil predseda Európskej komisie pre buzeráciu potravinárskeho priemyslu, pán Milan Buzer.

Tvrdenie Európskej únie potvrdzujú aj poprední odborníci na anatómiu a život rýb.

Ryby naozaj prsty nemajú, potvrdil našej redakcii známy biológ Kanye West, ktorý sa preslávil svojou knihou Gayfish, ktorá pojednáva o anatómii a sexualite rýb a morských plodov.Je to ako by ste predávali bravčové plutvy, poukazuje West na absurditu názvu rybie prsty.

Návrh sa zrodil už pred niekoľkými mesiacmi ale až nedávno sa o ňom začalo vážne diskutovať. Na rad sa dostal pretože Brusel má vyriešené všetky dôležité problémy Európskej únie. O jeho vstupe do platnosti ale informácie ešte nemáme.

Tento článok vznikol v kolaborácii so spravodajským webom az247.cz  , ktorý píše iba samé pravdy.

Pre tých, ktorí by tento článok chceli brať vážne, tak upozorňujeme, že ide o satiru. 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #700

Pozor, ženská meme zóna- alebo memes, ktoré vznikli (nie)len pre ženy #76