in

Elon Musk testoval nerozbitné sklo na premiére jeho nového modelu „Cybertruck“, no a trochu to nevydalo

Elon Musk zažíva neustále vzostupy a pády. Tentokrát mu bohužiaľ nevyšlo úplne na jednotku predstavenie nového modelu Tesla Cybertruck. Auto, ktoré by ste si mohli na prvý pohľad pomýliť s vozidlom z budúcnosti (alebo z hry na PS1) vyzerá dosť pôsobivo. Teda aspoň na papieri.

Cybertruck v najlepšej výbave váži neskutočných 6,5 tony, no z 0 na 100 to dokáže za pôsobivých 2,9 sekundy. Ďalšie veľké plus je „obrnené“, nerozbitné sklo. Teda aspoň to si Elon myslel do jeho premiéry, kedy ho otestoval pred zrakom stoviek divákov.

Elon Musk zostal síce zarazený, ale nenechal si ujsť vtipné poznámky ako „ale neprešlo to skrz“, alebo „potom to opravia“. Počas následnej prezentácie bolo podľa slov divákov celkom zábavné, ako Musk musel opisovať svoj neskutočne skvelý nový model, ktorý stál priamo za jeho chrbtom s rozbitými sklami. 

Prísť s elektrickým pick-upom však nie je vôbec zlý nápad, nakoľko tri najpredávanejšie vozidlá v Amerike sú práve pick-upy. Čím by mal mať veľkú výhodu pri uchytení na trhu. Dúfajme však, že po jej predstavení sa nezačnú ľuďom hádzať oceľové guľe do skiel. Pretože tie sklá vás moc neochránia. 

Zdroj

 

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #751 : Pravda o vplyve počítačových hier na človeka.

Rýchlo stručne pochopené!