in

Egyptská univerzita vyhodila študentku kvôli objímaniu s mužom

Egyptská univerzita Al-Azhar v nedeľu vyhlásila, že vyhodila študentku po tom, čo sa objavila vo videu, kde objíma svojho priateľa. Obvinili ju za ničenie školskej reputácie.

Video, ktoré sa v krajine stalo začiatkom tohto mesiaca virálnom, ukazovalo ako mladý muž nesie kyticu, pokľakne pred mladou ženou a následne ju objíme. Faktom je, že video nebolo natočené na univerzite v Al-Azhar, ale na inej univerzite v severnej časti krajiny. Napriek tomu disciplinárna rada kampusu Univerzity Al-Azhar v sobotu rozhodla o definitívnom vyhodení dievčaťa z univerzity, uviedol hovorca univerzity Ahmed Zarie. Ďalej povedal, že toto video spôsobilo „verejné pohoršenie“ a že rozhodnutie pre vyhodenie z univerzity bolo prijaté preto, že spôsobila zlú reputáciu univerzity Al-Azhar, ktorá prísne oddeľuje mužské a ženské pohlavie.

Mladý muž, ktorý sa objavil vo videu, môže tiež čeliť následkom, uviedol hovorca univerzity Mansoura a dodal, že disciplinárna rada školy sa v pondelok stretne, aby rozhodla o jeho potrestaní.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ľudia veriaci, že Zem je plochá, plánujú vlastnú plavbu loďou – zabudli na navigáciu založenú na guľovom tvare Zeme

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #512