in

Dwayne Johnson vytrhol bránu holými rukami, pretože sa zasekla a nešla otvoriť

Americký herec Dwayne Johnson pobavil ľudí na svojich sociálnych sieťach, keď sa podelil o príbeh z jeho života. Nakoľko sa mu zasekla brána a on sa ponáhľal na natáčanie nového filmu, rozhodol sa situáciu zobrať do svojich rúk a bránu zo múrika jednoducho vytrhol. Nuž, nie nadarmo sa prezýva The Rock.

Zdroj: EssentiallySports

Dwayne sa ráno ponáhľal na nakrúcanie nového filmu Black Adam z dielne DC Comics. To mu však prekazila nočná búrka, ktorá bola až tak silná, že na niekoľko hodín spôsobila kompletný výpadok elektriny v štvrti, kde The Rock býva.

Za normálnych okolností sa dá brána pri výpadku elektriny otvoriť manuálne, no v tomto prípade sa zasekla až tak, že s ňou nedokázali pohnúť. Okamžite teda volali opravárov, tí však mohli doraziť až o 45 minút, na čo Dwayne už nemal čas.

View this post on Instagram

Well here’s the destruction 🤦🏽‍♂️ I left behind after pulling my gates off myself and going to work. This footage was taken from my security after I had already left and he arrived on the scene. The second video is of our technicians and welders carrying one of the gates and placing it gently in the grass. As you guys know from my last post, there was a power outage at my house, causing my gates to not open. Sure as hell wasn’t my best hour, but there were a lot of people waiting for me at work so I did what I had to do, hopped in my pick up and went to work. Maybe next time I’ll just hop the gates and call an Uber. Actually, no I won’t. There’s no fun in that 😈 Jokes aside, THANK YOU to the techs and welders who mobilized very quickly in the morning to come over and take care of the destruction. Thank you, gentlemen. Just one of those days where I wasn’t in the mood. We’ve all been there. 🥃 #ripgates

A post shared by therock (@therock) on

Do otvárania brány sa teda pustil sám. Vyhrnul si rukávy, chytil bránu a jednoducho ju vytrhol. Keď na miesto dorazili opravári, nestíhali sa čudovať vlastným očiam. Nechápali odkiaľ Johnson zobral toľko sily na vytrhnutie a následné zahodenie takej veľkej brány.

Zdroj: Facebook/Dwayne The Rock Johnson
 
guest
4 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Miro
Miro
24 dni dozadu

Hlavne ze kazdy takyto motor na brane sa da odomknut klucom a otvorit rucne aj bez elektriky..

miro
miro
23 dni dozadu
Odpovedať   Miro

Za normálnych okolností sa dá brána pri výpadku elektriny otvoriť manuálne, no v tomto prípade sa zasekla až tak, že s ňou nedokázali pohnúť. Okamžite teda volali opravárov, tí však mohli doraziť až o 45 minút, na čo Dwayne už nemal čas.

peter
peter
27 dni dozadu

skolsky rez kysliko acetylenovym horakom.. gratulujem tupcom co tomu veria..

Vtčičik
Vtčičik
27 dni dozadu
Odpovedať   peter

Pozri sa na to poriadne držalo to na dvoch centimeter dlhých zvaroch. Pri dĺžke krídla tej brány by to vytrhla aj baba.

Ženy za volantom

Bezpečnosť pri práci