in

Do bratislavskej električky nastúpil muž so vzduchovkou v ruke. Niektorých cestujúcich vyľakal až tak, že vystúpili

V bratislavskej električke bolo pred pár dňami naozaj rušno. Do električky totiž nastúpil starší muž, ktorý v ruke držal vzduchovku, čo niektorých ľudí vystrašilo až natoľko, že z MHD okamžite vystúpili. Na správu upozornil portál Bratislavské noviny.

Zdroj: Facebook/Revizori Bratislava

V skupine Revízori Bratislava sa objavila fotka muža, ktorý sedí v električke s puškou pozdĺž tela. Autor príspevku tvrdí, že keď tento “ozbrojený” muž nastúpil, polovica ľudí okamžite vystúpila.

Pod fotkou sa takmer ihneď rozbehla rozsiahla diskusia, v ktorej sa ľudia dohadujú, či muž porušil nejaký zákon alebo pravidlá MHD. Jeden z komentujúcich napísal, že je muž z hľadiska zákona braný ako držiteľ zbrane kategórie D, a tak by nemal zbraň viditeľne nosiť alebo prepravovať. Do diskusie sa zábavne pridal aj Patrik, ktorý s mužom cestoval: „Ešte sa tak sexi prechádzal cez celú električku. A ľudia len smrť v očiach. Ja som bol pohode, lebo je to len vzduchovka Slávia. Tú kým by nabil, tak už som v druhej električke,“ napísal pod príspevok.

Ilustračný obrázok, zdroj: Webnoviny

Aj keď Slovenský snajper, tak ako staršieho muža nazvali ľudia v komentároch, nechcel nikoho ohroziť, nabudúce by mal svoju vzduchovku nechať doma alebo jednoducho zabaliť do ochranného obalu tak, aby nikoho nevystrašil.

 

Zanechať komentár

avatar

Mlieko

Influencer sa chválil peniazmi, drahými autami či oblečením. Teraz ho pre podvody vyšetruje polícia