in

Do bratislavskej električky nastúpil muž so vzduchovkou v ruke. Niektorých cestujúcich vyľakal až tak, že vystúpili

V bratislavskej električke bolo pred pár dňami naozaj rušno. Do električky totiž nastúpil starší muž, ktorý v ruke držal vzduchovku, čo niektorých ľudí vystrašilo až natoľko, že z MHD okamžite vystúpili. Na správu upozornil portál Bratislavské noviny.

Zdroj: Facebook/Revizori Bratislava

V skupine Revízori Bratislava sa objavila fotka muža, ktorý sedí v električke s puškou pozdĺž tela. Autor príspevku tvrdí, že keď tento “ozbrojený” muž nastúpil, polovica ľudí okamžite vystúpila.

Pod fotkou sa takmer ihneď rozbehla rozsiahla diskusia, v ktorej sa ľudia dohadujú, či muž porušil nejaký zákon alebo pravidlá MHD. Jeden z komentujúcich napísal, že je muž z hľadiska zákona braný ako držiteľ zbrane kategórie D, a tak by nemal zbraň viditeľne nosiť alebo prepravovať. Do diskusie sa zábavne pridal aj Patrik, ktorý s mužom cestoval: „Ešte sa tak sexi prechádzal cez celú električku. A ľudia len smrť v očiach. Ja som bol pohode, lebo je to len vzduchovka Slávia. Tú kým by nabil, tak už som v druhej električke,“ napísal pod príspevok.

Ilustračný obrázok, zdroj: Webnoviny

Aj keď Slovenský snajper, tak ako staršieho muža nazvali ľudia v komentároch, nechcel nikoho ohroziť, nabudúce by mal svoju vzduchovku nechať doma alebo jednoducho zabaliť do ochranného obalu tak, aby nikoho nevystrašil.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Mlieko

Influencer sa chválil peniazmi, drahými autami či oblečením. Teraz ho pre podvody vyšetruje polícia