in

Dlho očakávaná piata séria Peaky Blinders začne s dvoma epizódami, dva dni po sebe

Ak ste fanúšikom milovaného seriálu Peaky Blinders určite viete, že už na konci tohoto týždňa vychádza piata séria. Veľmi dobrou správou ale je, že dostaneme rovno dva diely, počas dvoch po sebe nasledujúcich dňoch.

Po dlhom čakaní a ako vždy úžasnom ukončení minulej série odhalila nedávno stanica BBC túto potešujúcu informáciu.

Prvá epizóda novej série s názvom “Čierny utorok”, bude vysielaný v nedeľu 25. augusta na stanici BBC One o 21. hodine britského času. Nasledovať bude druhá epizóda “Čierne mačky” a to pondelok o 21.30 britského času.

Z doposiaľ dostupných informácií vieme, že Tommyho politická kariéra naberie v prvých častiach na obrátkach. Rodina bude ďalej expandovať svoje podnikanie, hlavne po tom ako sa dozvedia o páde trhu na Wall Street.  Neočakávaný príchod Tommyho blízkej osoby prinesie varovnú správu o novom nebezpečnom nepriateľovi. Vyzerá to tak, že hrozba sa tento krát posunula opäť na vyšší level, kde bude musieť Tommy, čeliť nie len fyzickej hrozbe ale proti celej ideológií.

Na záver, prináša autor príbehu pozitívne správy, že piata séria nebude posledná a seriál bude pokračovať pravdepodobne až do siedmej série.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Dievča pozbieralo tie najdivnejšie reklamy na produkty z Wishu (18 obrázkov)

Spoločnosť Vapshot prišla na trh s inovatívnym spôsobom pitia alkoholu, pomocou balónikov