in

Dievča očaril na Tinderi chlapík s krásnym bytom – až kým si neuvedomila, že pózuje v IKEA

Predstav si, že hľadáľ pravú lásku na Tinderi, nakoniec ju nájdeš a si očarený. Vypadá slušne, má zaužívané hygienické návyky a dokonca aj pekne uprataný dom. Aha počkať, to vlastne nieje jeho dom, to je IKEA.

Nataša si lustrovala možný výber, keď tu narazila na chlapíka s menom Lee. Ten mal na profile zverejnených 5 fotiek – ako leží v posteli s macíkom, hrá sa so štetcom, študuje, alebo je nachytaný na záchode. Natašine osvietenie prišlo až pri poslednej z nich, na ktorej pózuje pod lampičkou: „Počkať, to má cenovku na prázdnej polici ? A ďalšej ? A na koberci ?“ Hmmm…to mi nevychádza.

Vtedy si pozrela jeho popisné info, kde stálo: „fanúšik fotenia sa v IKEA“. A nakoľko mala ona sama v minulosti obdobný nápad s fotetím sa s IKEA nábytkom, potiahla prstom doprava. BUM – zhoda !

Podľa všetkého podobné praktiky na ženy fungujú. Nataša sa k celej veci vyjadrila takto – „Myslím si, že to niečo prezrádza o jeho povahe, všetci si ho označia ako zábavného človeka, ktorý sa nebojí ukázať svoje pravé ja na verejnosti. To je na ňom to pekné.

Aj keď z toho asi nič nebude, takéhoto kamaráta by som si priala, komunikácia je s ním aj naďalej zábavná. Našťastie je pre mňa tak rozumne atraktívny, čo je plus“ dodala.

Rozumne atraktívny, ouch …

Zdroj

 

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Na Slovensku sme to tiež mali pestré

Bradatí muži sú horší ako psy, teda aspoň čo sa hygieny týka