in

Dievča nahrávalo svoj spev na TikTok, keď sa zrazu cez strop prepadla jej matka. Vtipné video obletelo už celý internet

Mladé dievča u seba v izbe nahrávalo svoj spev na TikTok, keď sa zrazu stalo niečo, čo by nikto nečakal. Jej matka sa cez strop prepadla priamo do jej izby. Vtipné video sa na sociálnej sieti stalo doslova hitom a už teraz má viac ako 70 000 zdieľaní. Na správu upozornil zahraničný portál Buzzfeed News.

Dievča sa chcelo na TikToku pochváliť svojou muzikálovou piesňou, s ktorou onedlho zabojuje o miesto na hereckej škole. Počas toho, ako si svoj spev nahrávala na sociálnu sieť, sa jej matka nečakane prepadla cez strop do jej izby. Zaskočená dievčina najskôr ani sama nechápala, čo sa vlastne stalo.

Podľa dostupných informácii mala byť jej mama práve v podkroví, keď sa pošmykla a spadla. Počas pádu však netrafila drevené dosky, a tak jej noha prepadla cez strop a skončila až v izbe jej dcéry. Podľa Liz, mladej speváčky, je mama v poriadku a nemá ani žiadne zranenie. Na videu sa síce nehýbe ani nič nehovori, no vraj malo ísť len o krátky šok a po ukončení videa sa mala jej matka bez problémov postaviť.

 

Vtipné video získalo za pár dní milióny videní a zdieľalo ho viac ako 70 000 ľudí.

Pôvodné video na sociálnej sieti TikTok

 

Zanechať komentár

avatar

Títo ľudia by mali mať zákaz čokoľvek ďalšie postaviť alebo navrhnúť

Prečo chodím do fitka? Dôvody sú jasné…