in

Chlapík sa vlámal do rezidencie Taylor Swift, vyzul sa ako slušný človek a išiel sa poprechádzať

Každý podľa svojej chuti, no to čo urobil dvadsaťšesť ročný chlapík z New Jersey sa už chápe naozaj ťažko. Vkradol sa do rezidencie na pláži Rhode Islandu, ktorá patrí speváčke a skladateľke Taylor Swift. Každý by si hneď povedal, že to bol obyčajný zlodej, čo ide po cennostiach. V tomto prípade nie. On sa vyzul ako slušne vychovaný človek a išiel sa poprechádzať po dome, aby ju našiel. Bohužiaľ neúspešne. Nebola doma…

Richard J. McEwan je za tohtoročné leto už tretím mužom, ktorý sa pokúsil neoprávnene vstúpiť do tohoto sídla s rozlohou 11 734 m². Podľa polície je však prvý, ktorý sa úspešne dostal do vnútra.

Políciu privolal spustený alarm a strážnikom chvíľku zabralo, pokiaľ prešli 9 spální a 9 kúpelní, kým ho našli. Richard sa dal na útek, no naháňačka príliš dlho netrvala. 

Páchateľ neskôr vyšetrovateľom vysvetlil dôvod svojho slušného správania. Podľa jeho slov ho učili, že je zdvorilé vyzuť si topánky, keď ste hosťom v niekoho dome. Či však toto pravidlo platí aj pre nezvaných hostí, sa asi v knižke o bontóne už nedočítame.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Vo Veľkej Británií budú Nintendo hry súčasťou vyučovania

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #408