in

Chlapík bol obvinený za to, že sa na vlakovej stanici oddával milostným hrátkam s plastovým kužeľom

Podľa Wigan Today sa musel 38-ročný Trevor Smith postaviť pred súd, aby čelil obvinenia za to, že si užíval milostné hrátky s plastovým kužeľom na jeden z wiganských železničných staníc. Muž pred súdom vysvetlil, že bol pod vplyvom alkoholu a nejakého bieleho prášku, ktorý dostal od kamarátov. Spočiatku si myslel, že si vzal kokaín, no nakoniec sa ukázalo, že sa o žiadnu drogu nejednalo.

Súd sa na pojednávaní dozvedel, že si dotyčného pána Smitha ako prvý všimol vedúci z Virgin Trains (koľká irónia) vo výťahu, ako má stiahnuté nohavice spolu s trenkami, a ako dáva plastovému kužeľu poriadne zabrať. Keď našla Smitha vo výťahu polícia, stále bol v raji, no mierne zmenil polohu. Tentokrát bol na vrchu kužeľa, veď kto by chcel predsa počas celého aktu vykonávať rovnaký pohyb.

Smitha zadržali za podozrenie z držania drogy triedy A, no nakoniec sa ukázalo, že o žiadnu drogu nešlo. Obvinený a odsúdený bol aj tak, ale bolo to za verejné pohoršenie. Na súde tvrdil, že si zo dňa pamätá len to, ako strašne moc pil, sledoval futbal, dal si biely prášok a tam jeho spomienky končia.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Hokejový brankár dostal od svojho klubu AK-47, ako cenu za najlepšieho hráča zápasu

Chudáci…