in

Chlapec z Prahy skúšal svoje prvé graffiti. Babička kúpila spreje a strážila

Pražskí strážnici prijali v nedeľu 9. januára telefón od žeriavnika, ktorý pri pozorovaní okolia uvidel malého chlapca, ktorý pod dohľadom svojej babičky sprejoval na steny. Bizarnú správu priniesol portál Pražská Drbna.

Všetko sa začalo v nedeľu popoludní, keď žeriavnik uvidel dve osoby sprejujúce na steny uprostred mesta. Muž zavolal na linku 156 a vyslanej hliadke poskytol nielen opis dvojice, ale aj ich aktuálnu polohu.

„Na zastávke MHD Chodovská potom strážnici obe popísané osoby stotožnili. Jednalo sa o jedenásťročného chlapca a jeho sedemdesiatjedenročnú babičku, ktorá hliadke uviedla, že vnukovi kúpila spreje, aby si to skúsil. Vraj to videl na internete a zaujímalo ho to,“ uviedla hovorkyňa polície Jiřina Ernestová.

Zdroj: Městská police Praha

Výsledkom chlapcovej skúšky bolo niekoľko žltomodrých nápisov na stenách a chodníku, najväčší z nich bol široký cez meter a pol. „Strážnici celú vec odovzdali na doriešenie štátnej polícii. Bez ohľadu na výšku spôsobenej škody sa v prípadoch sprejerstva vždy jedná o podozrenie z trestného činu,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10+ Obrázkov To najlepšie zo skupiny Textové Vtipy #181

20 nečakaných, ale hlavne zábavných pozadí, ktoré boli lepšie ako samotná fotka