in

Bizarný ruský MMA duel medzi mužom a ženou museli prerušiť. Divák chcel pomôcť prehrávajúcej frajerke

Rusko zažilo skutočne bizarný večer, kedy sa odohralo niekoľko veľmi „jedinečných“ zápasov v organizácii Epic Fight Championship. Najbizarnejším zážitkom večera však bol bezpochyby zápas medzi mužom a ženou, do ktorého sa nečakane pridal aj jej priateľ. O správe informuje Sport.cz.

Zdroj: EFC

Organizácia Epic Fight Championship si pre divákov prichystala ďalšiu dávku nevšednej zábavy. Organizátori turnaja stavili na účasť internetových hviezd, čo pochopiteľne prilákalo obrovskú pozornosť z radov fanúšikov. V klietke sa proti sebe postavili päťdesiatročný Alexander Pistoletov, ktorý sa preslávil ako spevák a plus size youtuberka Sasha Mamaha.

Mamaha síce vstúpila do zápasu aktívne a snažila sa využiť váhovú výhodu, to sa jej však nevyplatilo a jej súper ju po chvíli dostal do veľmi nepríjemnej pozície. V tej chvíli do klietky nabehol jej rozzúrený priateľ a pokúsil sa svoju priateľku pomstiť.

Rozhodca však stihol adekvátne zareagovať a s pomocou ochranky rozzúreného diváka zastavil. To viedlo ku krátkemu prerušeniu, po ktorom zápas pokračoval ďalej. Pistoletov nakoniec zápas ukončil na submisiu blogerky.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

18 nepríjemných vecí, ktoré dokážu otestovať našu trpezlivosť viac ako dostatočne

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #382