in

Bizarný dôvod prečo rodičia hádžu syr po ich deťoch

Keď je reč o sociálnych médiách, tak sa možno zhodneme na tom, že internet je dosť divné miesto. Tým myslím hlavne rôzne Challenge a ľudí, ktorí ich podstúpili. Mali sme tu napr. Harlem Shake a mnoho ďalšieho. Ľudí asi proste baví natáčať si, ako robia rôzne bizarné kúsky. Tento však zahrňuje to, čo ostatné Challenge nemali. Syr.

Presnejšie nakrájané kúsky syru a deti. Takzvaný #CheeseChallenge zahŕňa hlavne jednu činnosť – hádzanie kúskov syru po malých deťoch (presnejšie po ich tváričkách). Títo ľudia si to všetko natáčajú a dajú na internet. Ale kto to všetko začal? Tak ako aj každý “meme”, tak aj tento virál má niekde svoj pôvod.

Všetko sa to začalo vo štvrtok na Twitteri. Používateľ s menom @unclehxlmes zdieľal video na tejto platforme. Volalo sa: “Just cheesed my lil brother.” (Práve som “osýril” môjho malého brata). Na tomto videu bol pochopiteľne niekto, kto hádzal syr na čelo malého bábätka.

Tento post začal byť veľmi rýchlo virálom a mal 8 miliónov zhliadnutí. Po tom, čo začal byť post tak populárny, užívateľ sa priznal, že video našiel na Facebooku a zdieľal ho ako vtip.

Podobne ako Harlem Shake, začali to robiť ľudia po celom svete a s ich kreativitou začali tvoriť aj rôzne varianty tejto Challenge.

 

 

Zdroj

 
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Misisisi
Misisisi
1 rok dozadu

Pan autor tak toto ´osýril´ a ´virálom´ su najvacsie prehresky proti nasej krasnej slovencine ake som kedy citala! Preco /ked uz/ nie osyril a viralom bez dlznov, ked je to uz prebrate slovo? Dakujem

Muž našiel mŕtveho orla, ktorý pomocou GPS nahrával svoju 20-ročnú cestu

Roztržka v kráľovskom paláci? Internetom sa šíria fotografie z bitky vojvodkyne Kate a Meghan Markel