in

Bizarná reality show prichádza na obrazovky: 15 chlapov bojuje o to, aby mohlo oplodniť vyvolenú ženu

Nová bizarná reality show prichádza na obrazovky televízií. V nej zabojuje 15 mužov o možnosť mať dieťa s vyvolenou ženou. Správu prináša portál The Guardian.

Zdroj: The Guardian

Reality show Labor of Love je kontroverznou reláciou vysielanou na americkej televízii Fox. V relácii je pätnásť mužov ubytovaných do jedného domu so slobodnou ženou. Úlohou mužov je zápasiť o jej pozornosť a sympatie. Víťaz dostane možnosť, ehm, oplodniť túto šťastnú dámu.

Slobodnou ženou je Kristy Katzmann, ktorá zúfalo chce dieťa, no nevie nájsť toho pravého partnera. Pre Fox povedala: „Nedávno som oslávila svoje štyridsiate narodeniny a ukončila môj posledný vzťah. Snažila som sa nájsť toho pravého partnera, s ktorým by som si založila rodinu, ale šťastie nebolo na mojej strane.“

Súťažiaci budú v najbližších týždňoch súťažiť o lásku a náklonnosť Kristy. Zároveň budú podrobení rôznym testom a výzvam, aby Kristy zistila, ktorý z chlapov bude najlepším otcom pre jej budúce dieťa.

Čo si o tomto bizarnom koncepte myslíš ty? Ak by sa podobná reality show objavila na obrazovkách niektorej slovenskej televízie, pozrel by si si ju? Napíš nám do komentára!

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Varenie vo dvojici

Späť do práce