in

Bitka vo Veľkých Kapušanoch skončila ako pamätný zápas Mika Tysona – odhryznutým uchom

Z MGM Grand Garden Arény, kde proti sebe bojovali Mike Tyson a Evander Holyfield, sa stalo parkovisko klubu Luxor vo Veľkých Kapušanoch, pričom zápasníkmi boli nadrbaní chlapci Ádam L. a Gabriel N. Krajský súd v Košiciach musel kvôli tomuto pouličnému zápasu riešiť bizarný prípad, kedy zápasník Ádam odhryzol Gabrielovi kus ucha a nechal ho podľa odborníkov “zohyzdeného”.

Súd si musel vypočuť dve verzie, ako sa incident odohral a príliš sa teda nepodobajú. Ádam, ktorý dokonca odmietol vypovedať na súde, opísal celý incident tak, že práve on bol Gabrielovou obeťou. Opisuje, ako za ním Gabriel prišiel do klubu a začal sa mu vyhrážať neskutočnou nakladačkou. Ďalej hovorí o bitke pred klubom, že chvíľu zápasili, potom spadli na zem, postavili sa, Ádam začal kráčať od súboja, keď na neho Gabriel skončil a začal ho škrtiť. Potom si už ževraj Ádam pamätá len to, ako ho brali policajti od babky. 

Gabrielova verzia príbehu je mierne odlišná a provokatérom je práve Ádam. Poškodený potvrdil, že sa pri bitke kotúľali po zemi, kedy prišlo prvé uhryznutie priamo do prsníka. Druhý hryzanec bol ešte agresívnejší, pretože keď ho chcel Gabriel odstrčiť, Ádam ho zdrapil za hlavu a odkúsol mu podstatnú časť ucha. 

Ktorá verzia je podľa vás pravdivá ? 

Nápoveda: súd uznal vinným Ádama a dal mu trojročnú podmienku s probačným dohľadom, počas ktorej nemôže piť alkohol alebo brať iné návykové látky. 

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Alza to s reklamou na mp4 prehrávač ORAVA trochu nevychytala – Vtipné reakcie Slovákov na seba nenechali dlho čakať

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #411