in

Biliardový turnaj musel byť prerušený, pretože niekto rušil hru prdiacim prístrojom

Biliardový zápas medzi Stuartom Binghamom a Ali Carterom v Alexandra Palace bol dočasne zastavený kvôli vtipálkovi v publiku. Ten rušil hru s prístrojom, ktorý vydáva zvuk prdenia. O správe informuje Mirror.

Zdroj: Getty Image

Finále turnaja Masters Snooker medzi Stuartom Binghamom a Ali Carterom muselo byť dočasne zastavené z dôvodu rušenia hry z publika. Nejaký fanúšik, ak ho tak teda môžeme nazvať, rozptyľoval počas turnaja fanúšikov i samotných hráčov zvukom prdenia. Ten vydával prístroj, ktorý bol pripevnený pod jedným sedadlom, zatiaľ čo páchateľ sedel úplne niekde inde a ovládal ho na diaľku.

Celá situácia určite neprišla vtipná hráčom, ktorí sa snažia prvýkrát vo svojej kariére vyhrať tento dôležitý a prestížny turnaj. Bingham bol viditeľne naštvaný a pozrel sa smerom k davu spolu s rozhodcom, zatiaľ čo ukazoval na miesto, odkiaľ zvuk vychádza.

Nakoniec sa ukázalo, že za všetkým stojí Youtube kanál Trollstation, ktorý chcel pobaviť svojich fanúšikov a ľudí v hľadisku. Či ho za svoje konanie čaká nejaký trest, zatiaľ nie je známe.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Milujem svoju prácu

Ľudia na internete sa podelili o tie najhoršie veci, ktoré kedy urobili svojím EX