in

Belgičan už roky dostáva každý deň pizzu, ktorú si nikdy neobjednal

Belgičan Jean Van Landeghem začal jedného dňa pravidelne dostávať krabice pizze na jeho adresu. Najskôr to považoval za omyl, no po niekoľkých pokusoch o doručenie pizze, ktorú si predtým neobjednal, zistil nepríjemnú správu. Niekto si pizzu na jeho adresu objednáva naschvál a k dnešnému dňu to robí už 9 rokov. Správu priniesol portál Brussels Times.

60-ročný Belgičan dostáva neočakávané objednávky pizze na svoju adresu už 9 rokov: „Donášky dostávam aj cez pracovný týždeň, aj cez víkendy. Raz sa mi dokonca stalo, že mi donáška pizze prišla o 2:00 ráno,“ povedal Van Landeghem pre Brussels Times. Tvrdí tiež, že sa začne triasť už len v momente, keď pred svojím domom započuje zvuk skútra.

„Vždy tieto donášky odmietam, takže nikdy nič za ne neplatím,“ povedal. Dodal aj to, že tieto objednávky zaťažujú nielen jeho, ale aj reštaurácie, ktoré potom musia upečenú pizzu zahodiť do koša.

S prosbou o pomoc sa už niekoľkokrát obrátil na miestnu políciu, no tá doteraz nedokázala páchateľa vypátrať.

Zdroj

     
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Andrej
Andrej
8 mesiace dozadu

Tak toto je dobrá PI… MAX 3 KRAT by prišla pizza ktorú by neprebral a už by na tú adresu nikdy neodosielali pizzu .. nie 9 rokov to je taká blbosť !!!!!

Chlapík tvorí tie najlepšie Lowcost Cosplays a toto je výber z jeho najnovších výtvorov

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #161