in

Batoľa našlo v reštaurácii McDonald’s použitú ochranu – samozrejme si to hneď dalo do úst

Spoločnosť McDonald’s sa ospravedlnila po tom, čo 2-ročné dieťa v jednej z ich reštaurácii našlo použitú ochranu, ktorý navyše stihlo dať do úst. Matka sa teraz obáva o zdravie svojej dcéry.

Podľa Independent, matka z Austrálie mala so svojou dcérou utekať do nemocnice po tom, ako dala do úst použitý kondóm, ktorý našla v prevádzke McDonald’s. Obáva sa totiž, že jej dcéra mohla dosať pohlavnú chorobu. Teraz musia čakať až dva mesiace, kým budú známe výsledky testov.

Dieťa malo kondóm nájsť počas toho, ako matka odbehla urobiť objednávku k pultu v jednej z pobočiek reštaurácie v Perthe. Matka dieťaťa tiež povedala: „Som naozaj nahnevaná … nespala som celú noc. V prvom rade sa cítim byť vinná z toho, že som ju tam vôbec brala.“

Ilustračný obrázok

Po incidente šli rodičia hneď k miestnemu lekárovi, ktorý im odporučil priniesť to na vykonanie testov. Zamestnanci pobočky jej ho však odmietli vydať, a tak musia čakať na krvné výsledky približne 2 mesiace. McDonald’s sa vyjadril, že celý incident prešetrujú a mladej rodinke sa ospravedlnil.

Myslíte si, že je na vine prevádzka fastfoodu alebo samotná matka? Podelte sa o váš názor v komentároch.

Zdroj

 
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
KamikadCZe
KamikadCZe
1 rok dozadu

Rozhodně je na vině otec,který měl použít kondom ,aby se majitel tohoto kondomu vůbec nenarodil..Nebo matka,která měla majitele kondomu spolknout 😀

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #602

Žena si chcela vylepšiť pery vo vlastnej obývačke – horná pera jej skoro odpadla