in

Basketbalistovi zistili pri drogových testoch, že je tehotný a dostal zákaz hrania

Profesionálny basketbalový hráč dostal zákaz vykonávať šport na kompetitívnej úrovni potom ako ukázal drogový test, že je tehotný.

Donell “D.J.” Cooper, Jr. je Americký basketbalista, ktorý hral pre medzinárodné tímy ako Grécke AEK Atény, Francúzsky Élan Béarnais a Ruský BC Krasny Oktyabr. Dnes musí ale sedieť na tribúne lebo dostal 2-ročný dištanc.

Keď chcel hráč podpísať zmluvu s Bosnianskym klubom bol vyžadovaný drogový test z jeho moču. Našli mu v ňom veľmi vysoký level hormónu hCG, ktorý sa vyskytuje len u tehotných žien. Tento prípad ale nie je žiadny fantastický príbeh o utajovaní skutočného pohlavia alebo podobne ale Cooper jednoducho chcel oklamať drogový test a odovzdal moč svojej partnerky.

Po odhalení kauzy sa hráč priznal, že jeho sústredenie nie je momentálne na basketbal, trest príjma a nechce byť príťažou pre tím. Napriek tejto nepríjemnej kauze podvodu je ale Cooper veľmi úspešný hráč. Na univerzite v Ohiu bol nováčik roku 2009 a neskôr bol najlepší hráč francúzskej ligy  v roku 2013.

Zdroj

 

 

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #685

Miesta na zemi, ktoré nenájdeš na žiadnych satelitných snímkach