in

Babka používa fén na vlasy ako rýchlostný radar, aby prinútila spomaliť okoloidúce vozidlá

Babička Patti Baumgartnerová bola už unavená z áut, ktoré neustále prekračovali maximálnu povolenú rýchlosť a ohrozovali tým bezpečnosť iných účastníkov cestnej premávky. Rozhodla sa to teda riešiť nezvyčajným spôsobom. Vytiahla svoj fén na vlasy a postavila sa s ním na okraj cesty. Správu priniesol portál 9GAG.

Na miestnu cestnú komunikáciu si babička doniesla svoje kreslo, kávu a to najdôležitejšie, jej biely fén na vlasy. Pre MTN priznala, že to robí hlavne pre jej vnúčatá, pretože sa bojí o ich bezpečnosť.

„Rozprávali sme sa, ako by sme mohli prinútiť autá spomaliť. Tak sme sa rozhodli, že sa posadím do kresla a budem používať fén pripomínajúci policajný radar,“ vyjadrila sa.

Jej syn pridal na Twitter fotku, na ktorej jeho matka práve “meria rýchlosť” a v príspevku označil miestnu políciu. Keďže sa stal príspevok virálom, polícia si ho všimla a bola zaskočená. Z práce, ktorú odvádza boli nadšení až na toľko, že jej darovali policajný klobúk a odznak, aby pri svojej “práci” vyzerala viac oficiálne.

 

Zanechať komentár

avatar

Tieto memes vznikli pre milovníkov fitness a posilňovania – Ak chodíš makať určite sa s nimi stotožníš !

Takto festivalovali Slováci a Česi počas leta 2019 alebo prečo je alkohol metla ľudstva