Arcibiskup: “Nevedel som, že sex s deťmi bol nezákonný.”

Už mi je jasné, prečo náš miestny farár stále hľadá nových miništrantov. Podobné ako v McDonalde, stále nový nábor. Do jedného z týchto nechcú ísť lebo za tú drinu im tá výplata nestojí. V druhom prípade stojí len jednému a ten druhý si za odmenu môže vypočuť omšu z VIP miesta.

Arcibiskup Robert Carlson tvrdí, že si nie je istý či v 80 rokoch bol sex s deťmi nezákonný. Pýtate sa, prečo sa to vyťahuje až dnes? Súd v tomto prípade by mal vydať verdikt čoskoro. Robert nikdy nešiel na políciu, ani vtedy keď bol obvinený z nevhodného správania.

Na otázku právnika, či vie, že je zločin mať sex s deťmi ako dospelý odpovedal so slovami: “Nie som si istý, či som vedel, že je to zločin, alebo nie. Chápem, že dnes je to zločin.” Paráda, ako to len vysvetlíš svojim ovečkám?

Na ďalšiu otázku, že kedy si pochopil, že mať sex s deťmi je nezákonné odpoveď bola, že si to nepamätá. Právnik vytiahol spis, kde vraví, že to musel vedieť, keďže jeho rukami prešiel spis v ktorom je napísané, že jedna z obetí plánovala ísť na políciu.

Zdroj

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
matho Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
matho
matho

jak ja na maturite :DDD

20 obrázkov, ktoré dokonale vystihujú pracovný život

Michiganská stredná škola prekvapila s kreatívnymi kartami.