in

Americkí študenti hromadne organizujú koronavírusové párty. Vyhráva každý, kto dostane vírus ako prvý

Študenti v americkom štáte Alabama organizujú koronavírusové párty, kde okrem zábavy môžeš aj vyhrať špeciálnu cenu. Stačí, keď sa najrýchlejšie nakazíš koronavírusom. Správu priniesol portál Independent.

Ilustračný obrázok, zdroj: Visit Tuscaloosa 

Americkí študenti z mesta Tuscaloosa začali hromadne organizovať koronavírusové párty, ktoré sú neobyčajné v tom, že na listine pozvaných ľudí sa zámerne nachádzajú aj osoby pozitívne testované na vírus Covid-19. Ostatní účastníci párty sa potom snažia vírus čo najrýchlejšie dostať. Ten, komu sa to podarí ako prvému, dostáva cenu vo forme peňazí, na ktoré sa zúčastnení vopred skladajú.

Ilustračný obrázok

Mesto si najskôr myslelo, že sa jedná len o chýry, ale po bližšom vyšetrovaní zistilo, že sa takéto párty skutočne organizujú a medzi miestnymi študentmi sú populárne. Predstavitelia mesta potvrdili, že takéto párty sú proti pandemickým nariadeniam a každý, kto podobnú akciu navštívi, môže byť pokutovaný až vo výške 500 amerických dolárov.

Radnica prisľúbila, že podobným akciám sa pokúsi zabrániť ešte skôr, ako vôbec začnú.

 

2
Zanechať komentár

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GrayGirlKokpt Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Kokpt
Kokpt

😁

GrayGirl
GrayGirl

Ja som to vedela. Sweet Home Alabama! Veď obyvatelia ktorého zo štátov by boli dosť sprostí na to, aby niečo takéto vymysleli? Jedine Alabamáci.

20 ľudí, ktorí mali horší deň ako ty

Všimli ste si niekedy, že fotografie bojovníkov pred zápasom vyzerajú ako tie svadobné?