in

Američan si do lietadla zobral plastový stan aby ho ochránil proti coronavirusu

Americký podnikateľ si do lietadla vzal plastový stan, ktorým sa chcel chrániť proti Coronavírusu, ktorý sa po svete šíri z Číny. Rúška už asi čoskoro vyjdu z módy.

Rick Pescovitz je zakladateľom firmy StadiumPod, ktorá vyrába nositeľné plastové “stany”. Tieto stany majú slúžiť ako ochrana proti dažďu pre športových divákov. Očividne si ho chcel otestovať aj na iné účely.

Muž pôvodom zo Cincinnati si zrejme myslí, že potenciál jeho produktu nekončí ochranou proti dažďu ale môže ním bojovať aj proti Coronavírusu, ktorý je momentálne svetovou témou.

Jeho brat na svojom blogu uviedol, že letuška mu s radosťou urobila fotografiu s jeho vynálezom a ochranou, ktorý mal na sebe počas celého letu. Ľudia si z toho vraj ťažkú hlavu nerobili. Asi v US nie je až tak nezvyčajné stratávať podivínov.

Cestovatelia sa snažia proti nákaze chrániť rôznymi spôsobmi a tento podnikateľ zrejme vidí príležitosť aby bol aj jeho produkt možnosťou, ako sa ochrániť. Vraj by ho zaujímalo, či by sa dal jeho produkt reálne využiť v lietadlách ako ochrana.

 

zdroj

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Instagramová influencerka bez zábran narušila priebeh Super Bowlu a ukázala zadok celému svetu. Skončila vo väzení

15 ľudí, ktorí si svoje totálne zlyhanie uvedomili až príliš neskoro