in

Američan si chcel na izraelskom letisku zobrať do lietadla delostrelecký granát

Sociálne siete obletelo video, ktoré zachytáva obrovskú paniku na izraelskom letisku. Tú spôsobil Američan, ktorý si chcel na palubu lietadla zobrať delostrelecký granát. Na správu upozornil portál CNN.

Americká rodina spôsobila na letisku v Tel Avive poriadny rozruch. Jeden z členov rodiny totiž pri kontrole batožiny predložil pracovníkovi letiska nevybuchnutý delostrelecký granát a požiadal ho, aby granát odložili do batožinového priestoru, ktorý sa nachádza v podpalubí lietadla.

Pracovník letiska po tomto zistení nariadil, aby ľudia okamžite opustili okolie batožinovej kontroly. Niekto však pravdepodobne zle započul, že sa na letisku strieľa a začal po celom termináli šíriť obrovskú paniku. Davy ľudí sa teda chaoticky rozutekali po celom letisku, mnohí dokonca opustili svoje batožiny a bežali čo najrýchlejšie do bezpečia.

Muž podľa vyjadrenia úradov našiel nevybuchnutú muníciu v Golanských výšinách, ktoré sú okupované Izraelom. Rodina mohla po vypočutí a vysvetlení situácie nastúpiť do lietadla a opustiť krajinu.

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

13 obrázkov, ktoré ťa dokážu poriadne zmiasť

15 ľudí zo sociálnych sietí, ktorí by už nikdy nemali používať Photoshop