Amazon začal predávať najgeniálnejšiu nafukovačku všetkých čias, ktorá veľkosťou pripomína čln a má kopu vychytávok

Pokiaľ ste niekedy zazerali po bohatých ľuďoch, ktorí si vychutnávajú počas slnečného dňa  vychladené šampanské na ich prekrásnej lodi, môžete sa k nim pridať do klubu. 

Teraz si už aj my! My sedláci! Môžeme dovoliť kúsok prepychu a chvíľkový pocit milionára. A to všetko vďaka Amazonu. Ten začal predávať najvymakanejšiu nafukovačku všetkých čias, do ktorej sa zmestí 6 ľudí a ktorá po nafúknutí pripomína skutočnú loď. 

“Inflatable Bay Breeze Boat Party Island,” je názov tohoto krásavca a bol vytvorený pre maximálny komfort a hodiny relaxu. Vo vode by ste nemali požívať alkoholické nápoje, ale to vôbec nevadí. Tento čln je vyrobený z dostatočne pevného materiálu a preto si ho môžete vytiahnuť z vody a užívať si pivečko na súši.  

Čln je vybavený zadnou plošitnou s úchytmi, pre ľahké vychádzanie z vody a taktiež prednou palubou, kde si môžete odpočinúť a trochu sa poopaľovať. Keby ste z toľkého slnka náhodou vysmädli, tiež nevadí. Súčasťou člnu je aj termo chladnička, ktorá udrží vaše nápoje príjemne chladné. 

Tento čln však nie je žiadny drobček. Jeden zákazník, ktorý si ho kúpil tvrdí, že váži skoro 30 kg a nafúknuť ho trvá dobrých 20 minút. 

Pokiaľ si chcete spraviť radosť na dovolenku, môžete si ho kúpiť za necelých 230€ priamo TU z Amazonu.

Zdroj

 

 

 

Zanechať komentár

avatar

Dievča má len 18 rokov a zarába 23 000 €, našla si totižto 7x “Sugar Daddyho”

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #372