in

74-ročný muž je obvinený za to, že zdrogoval celý kostol marihuanovými koláčikmi

Šesť návštevníkov zhromaždenia v kostole skončili na pohotovosti po návšteve kostola. 74 ročný farník, ktorého identifikovali ako pána Jonesa je údajne na vine. Jones napiekol koláčiky a doniesol ich na zhromaždenie v kostole pre členov miestneho kostola. Asi tušili, že trochu zhrešili, keď si dali sladký koláčik ale ešte nevedeli ako moc zhrešili.

Niektorí návštevníci kostola vo veku od 12 do 70 rokov, skončili krátko po skončení bohoslužby v kostole Svätého Jána Apoštola v štáte Indiana, USA v nemocnici na pohotovosti. Po vyšetrení sa zistilo, že koláčiky obsahovali jednu nečakanú špeciálnu ingredienciu. Ako už asi tušíte tak špeciálna ingrediencia bola “tráva”. Ľudia v nemocnici spomínali, že zažívali divné pocity, tlaky v hlave a spomínali taktiež, že koláčiky chutil nezvyčajne slano.

Jones zo začiatku všetky obvinenia odmietal, ale polícia vykonala v jeho dome prehliadku a našli kapsule so žltou zmesov, ktorá podľa expertízy obsahovala marihuanu. Nakoniec sa priznal ku všetkému a obvinili ho z intoxikácie verejnosti, kriminálnej bezohľadosti a z držania “hašišového oleja”. Miestny farár Daniel Mahan hovorí, že sa modlí za všetkých ľudí, ktorých situácia zasiahla a aj za pána Jonesa.

 

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Mužovi kvôli kolosánemu h*vnu v jeho črevách ochrnula noha a skoro zomrel

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #406