in

7 ľudí sa podelilo o tie najvtipnejšie veci, ktoré počuli niekoho hovoriť zo spánku

Ak ste mali niekedy tú časť spať v jednej miestnosti s človekom, ktorý hovoril zo sna, alebo bol námesačný, tak presne viete, aké to môže byť veselé. Veselé to totiž bolo aj v týchto siedmych prípadoch.

 

 

#1 @Joanna_Hardy

Dobré ránko všetkým, okrem môjho partnera, ktorý si o 2 ráno, v strede sna, sadol vzpriamene na posteľ a strašlivo zakričal do tmy: “Bude tu bufet?!”

Is Sleep Crying Real Crying?

#2 Acap42

Môj ex, ktorý pracuje v reštaurácii, zvykol z spánku vykrikovať objednávky zo sna. Tak som si z neho robila niekedy srandu, “Prepáčte, ale objednala som si kávu a koláč” alebo “Tento steak je totálne prepečený.” Potom zamumlal niečo ako “hneď to bude ma’am!” Skvelé to časy.

 

#3 @timboxall

Nie je nič lepšie, ako partnerka, ktorá sa pomaly vzpriamene posadí na posteľ, ako keby vstávala z hrobu, pozrie sa do tmy a po 20 sekundách si znova ľahne. Myslel som, že ma zavraždí v spánku.

 

#4 @SabdyHughes17

Kamarátov otec zvykol byť námesačný. Mama ho raz pristihla pri tom, ako stojí a otvára, zatvára, otvára a zase zatvára rolety v spálni. Opýtala sa ho vtedy, čo to robí. Odpovedal, “Neviem, ale na túto posr*tú prácu si vybrali zlého človeka.”

Is it Dangerous to Wake Up a Sleep Walker? - The Sleep Judge

 

#5 @jaffathecake

Minulú noc sa moja polovička prekotúľala ku mne a zašepkala, “Hádam nebudeš potrebovať všetky tie padáky.”

 

#6 @DreadfulRauw

Raz som chodil so ženskou, ktorý sa v strede noci prebudila, pohrýzla ma do kľúčnej kosti, potom sa zobudila a povedala, “Och prepáč, myslela som, že si drak!”

Dragon lady' spends £61,000 to become a genderless reptile | Metro News

 

@7 @BlotReport

Môj partner sedel vzpriamene na posteli, ukazoval na mačku, ktorá bola na konci postele a kričal “mŕtva zelenina”.

 

Zdroj

 

 

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zaľúbený elektrikár

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #233