in

6 zábavných príbehov, kedy nastalo kvôli chybe v komunikácii menšie nedorozumenie

Ak ste niekedy hrali slovnú hru s názvom “telefón,” tak určite viete, že medziľudská komunikácia veľa krát viazne. No a potom z tých chýb v komunikácii vznikajú podobné príbehy, ako nájdete v tejto kompilačke.

 

 

#1

S manželom radi spomíname na to, keď som išla domov z práce a napísala som SMS-ku: “Mohol by si prosím začať variť párky?” a doplnila som za to milé srdiečko < 3.

Uvaril mi teda 2 párky.

 

#2

Keď som bol malý, musela si mama niekde na rýchlo odskočiť, zatiaľ čo varila zemiaky. Povedala mi “Sleduj tie zemiaky.” Sledoval som ich. Zhoreli.

Eyes GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#3

7-ročný: “Skončil som s domácou úlohou.”

Ja: “Už to máš hotové?”

7-ročný: “To som nepovedal.”

 

#4

Mama sa chichotala a hovorí mi, “pozri sa na toho zlatého jazvečíka ako tam spinká.” Pozerala sa na kabelku…

 

#5

Ako dieťa som raz išiel ku zubárovi a ten sa ma opýtal, “No čo, ako sa má stolička?” Odpovedal som mu, “Máme ich viac a majú sa celkom dobre.”

 

#6

Mala som asi 5-6 rokov, keď mi dali za úlohu “mať na očiach” moju maličkú sesternicu, ktorá ležala na gauči. Všetci sa na mňa hnevali, pretože z neho o chvíľu spadla. Ja som sa na to ale celý čas pozerala…takže neviem, kde som urobila chybu.

 

#7

Raz som povedala manželovi, nech dá zovrieť vodu, aby som mohla urobiť špagety. Dal hrniec s vodou na sporák, sledoval ju až kým nezovrie, vypol plyn a bez slova odišiel.

Not My Job GIFs | Tenor

 

Zdroj

 

 

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #178

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #187