in

6 príbehov o deťoch, ktoré by si mohli bez problémov porovnávať myšlienky s kriminálnikmi

Zatiaľ čo spomíname na časy, kedy ešte žiadne telefóny neboli, prichádzajú stále nové technológie, o ktorých nemáme ani len tušenie… ale dnešné deti o nich už dávno vedia. Nie je potom divu, že svojich rodičov vedia takto ľahko vypiecť.

 

 

#1 @Izapp16

Pred 25 rokmi, ešte pred dobou internetu, mal môj syn 14 rokov. V tom čase zaklamal o svojom veku, zavolal do obchodu a na dobierku si objednal všetky počítačové súčiastky. Mali prísť ešte pred tým, než som sa ukázal doma. V pivnici si potom postavil vlastný počítač. Nemal som o tom ani len tušenie, až pokiaľ mi to jeho sestry nepovedali. Dnes má vlastnú počítačovú spoločnosť.

 

#2 @edoloughlin

Moja najmladšia hackla náš rodičovský kód na Netflixe. Mierne zamastila všetky tlačítka na ovládači a podala mi ho, aby som to naťukal, zatiaľ čo sa nebude pozerať. Potom si zapísala čísla a skúšala rôzne kombinácie. Som vystrašený a očarený zároveň.

Little Girl GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#3 @mamakamkamk

Moje dieťa mi zobralo úplne nový telefón a v sekunde si nahralo tvár do odomykania. Neprišla som na to celý rok. Vtedy len chcela požičať telefón, aby sa si skúsila selfie kameru. Mala by som sa už vážne naučiť pracovať s technikou.

 

#4 @aime_lynne

Keď som mala 5 rokov, vážne som chcela hračku z McDonalds. Ukradla som teda mame z kabelky mobil (bolo to v 2006) a napísala otcovi, aby po ceste domov jednu priniesol … A FUNGOVALO TO! Mama bola síce zmätená, ale aj ohromená.

Muahaha GIFs | Tenor

 

#5 @KittyTrill

Syn mi raz počas spánku prišiel ukradnúť otlačok prsta, aby mi mohol odblokovať telefón.

 

#6 @Tbearstronaut

Otec zahesloval počítač, aby som sa nemohol hrať, pokiaľ mám domáce väzenie. Vliezol som teda do safe modu a vymazal heslo ako administrátor.

Not Today GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Odborníci tvrdia, že skoré vianočné ozdobovanie robí človeka šťastnejším

20 obrázkov, ktoré perfektne opisujú ,,Očakávanie vs. realita“