in

5 zábavných príbehov zo školského prostredia, pri ktorých by ste nechceli byť v koži dotyčného

Jeden zo zákonov prírody hovorí, že dlhodobé jednanie s deťmi vám prinesie do života veľa zábavných, ale aj nepríjemných situácií. Pozrite si tie z nich, pri ktorých si poviete, “ten by mal dostať bonusy.”

 

#1

Učiteľ náboženstva musel vysvetliť pozície pri s*xe.Hovorili sme aj o tom, že ak je žena tehotná, môže mať s*x až do dňa narodenia dieťaťa. Jednej z mojich veľmi nábožne založených spolužiačok to vŕtalo hlavou a opýtala sa, “Nemôže to rozdrviť dieťa?” Nikdy som nevidel niekoho tak rýchlo zblednúť. Po pár minútach zvláštneho koktania učiteľ povedal, “Bbbuďte kreatívna.”

Religion Teaching GIF by South Park - Find & Share on GIPHY

 

#2

Jeden z mojich spolužiakov bol také stelesnenie Barta Simpsona. Raz ukradol mame vibrátor a počas obeda s ním začal behať po jedálni a naháňal s ním dievčatá. Nakoniec ho zložila jedna kuchárka,čo zožalo obrovský potlesk a jasot. Asi o hodinu neskôr sme videli jeho mamu, ako kráča do riaditeľovej kancelárie. Toho chalana sme týždeň nevidelia nikdy už o tom nechcel ani nerozprávať.

That Hurts Shark Tank GIF by ABC Network - Find & Share on GIPHY

 

#3

Niekoľko rokov som učil na strednej škole a zažil som zopár žiačok, ktoré to nečakane dostali počas hodiny.Viem, aké to môže byť pre ženu nepríjemné, tak som zo skúsenosti priniesol do triedy zopár čiernych mikín na zakrytie, kým sa budú môcť prezliecť. Tiež som pre istotu nakúpil hygienické pomôcky, ktoré si neskôr chodili odo mňa pýtať aj dievčatá, ktoré som vôbec neučil. Bol som za to v škole nakoniec celkom známy.

Season 6 Episode 3 GIF - Find & Share on GIPHY

 

#4

Najhoršie sa mi vysvetľovala osobná hygiena pre postihnuté deti.Musel som dávať ukážkové lekcie, ako si v sprche umývať telo a používať dezodorant(samozrejme oblečený).

Complicated Situation GIF | Gfycat

 

#5

Počas prvého ročníka na strednej škole začal spolužiak v zadnej lavici ukazovať ostatným nejaké p*rno.Ten blbec si neuvedomil, že nemá slúchadlá, takže sme to mohli hneď všetci krásne počuť. O hodinu neskôr už pochodovala do školy jeho mama.

Funny moments 90er amigos GIF - Find on GIFER

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Hlbšie

10 bizarných konšpiračných teórií, ktorým ľudia skutočne veria