in

5-ročný chlapec si do školy priniesol heroín. Učiteľovi tvrdil, že sa po ňom cíti ako Spider-Man.

Malý chlapec z USA si do školy priniesol biely prášok v priehľadnom vrecúšku, s ktorým sa pochválil učiteľovi. Po jeho konzumácii sa vraj cíti ako jeho obľúbený superhrdina Spider-Man. Správu prináša portál FoxNews, citujúc Daily Hampshire Gazette.

H.B. Lawrence Elementary school v Holyoke – zdroj: Daily Hampshire Gazette

Učiteľ zostal poriadne zaskočený, keď jeden z jeho žiakov vytiahol na hodine bielu kryštalickú látku zabalenú v malom vrecúšku. Ešte viac ho však šokovala informácia, ktorú mu 5-ročný chlapec v zápätí oznámil. Po vyskúšaní (konzumácii) látky sa vraj cítil ako Spider-Man.

Učiteľ nečakal a o situácii okamžite informoval riaditeľa školy, ktorý kontaktoval políciu. Tá dorazila do školy o pár minút spolu so sanitkou, ktorá chlapca previezla do nemocnice na kontrolné vyšetrenia. Podľa prvých vyjadrení tamojších orgánov vraj našťastie drogu nikdy neužil/neskúsil.

Chlapec ešte pred prevozom do nemocnice informoval učiteľa, že vrecúško zobral z obývačky svojho domu, kde býva s otcom. Polícia teda prehľadala ich príbytok a našla v ňom 38 vrecúšok kokaínu a 70 vrecúšok heroínu, nejaké vrecká drogy našli aj v jeho oblečení.

Otec chlapca – zdroj: FoxNews

Otec malého chlapca Benny Garcia teraz čaká v cele na súdne konanie. Podľa vyjadrenia orgánov, vraj toto nie je prvýkrát, čo má problém so zákonom.

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Vtipné slovné hračky pre dnešný deň, ktoré ťa potrápia ale aj pobavia #25

Nový challenge