in

5 prípadov, keď ľudia ani len netušili, na čo sa pozerajú, ale internet hneď vedel, čo to je

Svet je plný zázračných vecí a my sme presvedčení, že každá jeho časť slúži svojmu účelu.

 

#1 Myslel som si, že je to mozog, potom som ho rozobral a teraz nemám ani poňatia, čo to môže byť. Najprv som si myslel, že je to mozog, tak som ho rozobral, ale teraz nemám ani tucha, čo to môže byť. Má to veľa lalôčikov a je to také gumové.

Odpoveď: Kamoško, práve si pitval psie h*vno. Niekoho pes zožral papierové útieky, nedokázal ich stráviť a vyšlo to z neho.

 

#2 Tieto zámky sú na zábrane na ceste k nejakým vysielačom. Načo je tam toľko zámkov, a ako by to vôbec niekto mohol otvoriť?

Odpoveď: Bránu môžete otvoriť odomknutím jediného zámku. Je to navrhnuté tak, že ju môže používať viacero ľudí. Pokiaľ stratí jeden z nich kľúč od zámku, nemusíte vyrábať X nových kľúčov, ale stačí vám vymeniť len jeden zámok.

 

 

#3 Podivná zbraň, ktorú som našiel v jednom spravodajskom videu z tureckého prevratu.

Odpoveď: Je to na likvidáciu dronov. Vysiela silný riadofrekvenčný signál, ktorý ruší prijímač na drone, čím ho pošle k zemi.

 

 

#4 Takýto plávajúci domček som našiel priviazaný k plotu na jednej z pláží v Južnej Kalifornii.

Odpoveď: Je to domček pre kačky a podobné miestne vtáctvo. Poskytuje kačkám útočisko, kde môže v bezpečí prespať a sú chránené pred predátormi.

 

 

#5 Pri prechádzke lesom som našiel takúto konštrukciu. Je široká asi 2 metre a vyzerá, že by sa do nej pohodlne zmestil aj človek. Tipujem, že ide o studňu, alebo kanalizáciu. Plánujem sa vrátiť a otvoriť ju.

Odpoveď: Neotvárajte ju. ROZHODNE DO NEJ NECHOĎTE! Šachty sú notoricky známe ako smrteľné priestory pre človeka. Je v nich nízke percento kyslíka a vysoká koncentrácia jedovatých plynov, ako je sirovodík a metán.

Zdroj

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1066 : Trest v škole

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #371