in

5 neuveriteľných a nepravdepodobných príbehov, ktoré vám ukážu, že život je plný prekvapení

Pravdepodobnosť, že sa tieto príbehy vôbec stanú, je asi 0,01%. V zriedkavých prípadoch však pravdepodobnosť nehrá žiadnu úlohu. Tu si prečítajte, kedy tomu tak bolo.

 

 

#1 Pediater v roku 1981 zachránil život predčasne narodenému 1.5kg dieťaťu, ktoré nemalo veľké šance na prežitie. V roku 2011 mal ten istý pediater nehodu a zasekol sa v horiacom aute. Bol vyslobodený záchranárom, ktorým bolo predčasne narodené dieťa, ktoré zachránil pred 30 rokmi.

 

#2 V 1999 bol austrálčan, Bill Morgan, vyhlásený za mŕtveho 14 minút po infarkte. Neskôr ho oživili a bol ostal bez ujmy na zdraví. Na oslavu si kúpil žreb a vyhral auto za $27.000. Novinári ho poprosili, či by nemohol zahrať moment zotierania žrebu, tak si kúpil ďalší, na ktorom vyhral jackpot $250.000.

 

#3 Deland McCullough, bývalý hráč NFL a súčasný tréner, bol po narodení vydaný na adopciu v roku 1973. Svoju pravú mamu našiel v 2017. Tá mi povedala, kto je jeho otec. Bol to jeho tréner na vysokej a mentor počas celého dospievania.

 

#4 Vojak v druhej svetovej vojne menom Don Karkos bol nájdený v zničenom stave a nevidel na pravé oko. Pred 64 rokmi pracoval na farme, kde ho kôň prehodil cez ohradu a zrak sa mu zázračne vrátil.

 

#5 V roku 1990 sa na palube British Airways rozpadlo čelné sklo lietadla a pilot bol vďaka podtlaku vysatý z kokpitu. Posádka ho 20 minút držala za nohy zatiaľ čo druhý pilot núdzovo pristál. Pilot prežil a plne sa zotavil.

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Chlapci v tielkach

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #320