in

18-ročný teenager sa zobudil po ťažkej noci a zistil, že minul 4000€ v strip klube

Poznáte ten pocit, keď sa bojíte pozrieť po piatkovej noci na účet, aby ste si zistením nepokazili celý deň ? Ja áno. Tento príbeh je však o 18-ročnom teenageroviWillovi Turtonovi – ktorý sa zobudil po sobotňajšej noci s hroznou kocovinou, a ešte horším prekvapením na účte, vo výške -4000€.

Tú noc sa totižto snažil žiť ako Charley Sheen pričom väčšina jeho peňazí išla na 30-minútové romantické ženské tance za 140€ v „X In The City“ klube v Liverpoole. Ak ste by náhodou mali chuť vyskúšať niečo podobné, tu je názorná ukážka, ako na to:

Veľká škoda pre tohoto chalana je, že si nič nepamätá. Pričom využíva často slýchanú frázu „niekto mi musel hodiť niečo do pitia“. Tento príbeh má však šťastný koniec. Na jeho počesť jeden užívateľ vytvoril facebookovú stránku, na ktorej propaguje fond na podporu tejto mladej legendy, pomenovaný „Will Turton idiot fund“, aby zjemnil jeho straty.

Našťastie pre nás spravil Willov kamarát zopár fotografií potom, ako zistil, že prišiel o svoje životné úspory. Tu sa môžete pokochať cudzím nešťastím. Dobrú chuť!

Zdroj

 

 

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #616

Chalan prerobil robotický vysávač – keď do niečoho narazí, zanadáva ako človek