in

17 príbehov ľudí, ktorí sa dozvedeli podstatné veci až príliš neskoro

Všetci sme zažili trápnu situáciu, keď sme sa tvárili, že niečo vieme, pritom sme to nevedeli. Prinášame vám príbehy ľudí, ktorí sa museli cítiť skutočne prekvapení, keď sa dozvedeli v ich veku veci, ktoré sa už dávno pokladali za samozrejmosť.

 

#1 To, že je žena na mňa milá neznamená, že má o mňa záujem ako o partnera. Kiežby mi to povedali skôr ako na vysokej škole.

#2 Keď som mala 20 rokov, bola by som vybraná na jednu súťaž do hlavného mesta. Musela som ísť letecky, lebo to bola veľká diaľka, no potom som si spomenula na kamarátku, ktorá mala problém s vybavovaním pasu. Povedala som, že nemôžem ísť na tú súťaž. Až neskôr som sa dozvedela to, že nemusím mať pas, ak cestujem lietadlom vrámci jedného štátu. 

#3 Keď som bol malý, tak mi oco vravel, že chladiace veže pri elektrárňach sú továrne na mraky. Keď sa učiteľka v škole na to pýtala, tak som hrdo zdvihol ruku, no našťastie vyvolala iného spolužiaka. 

#4 Havaj bol samostatný štát predtým, než sa pripojili k USA. Bohužiaľ, toto nás neučili na strednej škole.

#5 Myslel som si, že som extrémne výnimočný človek, pretože som pozeral veľmi veľa motivačných stránok, no prišiel som na to, že som iba obyčajná ryba v mori. 

#6 Mám bratranca, ktorý stále používa hlášky bejzbalového hráča Yogiho Berra. Až do minulých sviatkov som si myslel, že používa hlášky medveďa Yogiho.

#7 Nevedel som si, že hľuzovky (angl. truffles) sú huby a taktiež čokoláda. Myslel som, že keď posielajú prasatá do lesa, tak idú hľadať zakopanú čokoládu. 

#8 Myslel som si, že Rotvajlery sú len tučnejší Dobermani. 

#9 Naučil som sa bicyklovať, keď som mal 18 rokov. Moji rodičia totiž verili veštici, ktorá im povedala, že budem mať hroznú nehodu, ak budem šoférovať alebo jazdiť na niečom. Musel som sa to naučiť potajomky od kamaráta. 

#10 Ten trápny pocit, keď ste ako trinásťročný chceli ísť študovať biológiu, no nevedeli ste, že orgazmus a organizmus sú dve rozdielne veci. 

#11 Myslel som si, že poníky sú len malé kone, a nie dospelé jedince. 

#12 Pri fráze ”premiešajte ručne” som si myslel, že mám zobrať cesto alebo nejakú zmes do ruky a tak to premiešať. Našťastie som mal dobrú svokru, ktorá mi povedala, aby som zobral lyžicu alebo varechu na premiešanie.

#13 Určite poznáte to, keď vám doktor klepne po kolene, aby zistil vaše reflexy. Ja som si myslel, že práve vtedy mám kopnúť najvyššie ako len viem. 

#14 Každý snáď pozná tú hlášku ,, Houston, máme problém“. Myslel som si, že Houston je meno toho muža, ktorý komunikuje s astronautmi. 

#15 Zelené limetky som mal za nedozreté citróny, preto boli aj tak kyslé.

#16 Nevedel som, že na sporáky sa nemajú dávať sklenené misky. Hádajte, ako som sa to naučil?

#17 Myslel som si, že sanitky chodia po meste rovnako ako policajti, aby mohli čo najskôr previezť zranených.

zdroj

     
guest
2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
jucemann
jucemann
8 mesiace dozadu

To mnohí si myslia, že zo srnca raz vyrastie jeleň 😂😂😂

Andris
Andris
8 mesiace dozadu
Odpovedať   jucemann

A nemôže?
Prečo by mu genetika mala obmedzovať jeho ciele?

Doktorka tvrdí, že Ježiš zničí Facebook ak nevráti späť jej bizarné video o koronavíruse

18 ľudí, ktorí vytvorili skvelé momentky