in

16 ľudí, ktorí sa podelili o svoje príhody so susedmi

 

Susedia sú rôzni – niektorí sa vám snažia skrášliť život, iní sú posadnutí pomstou a začnú vám púšťať nahlas hudbu každý večer. Nikdy ale neviete, akí ľudia už bývajú vedľa vás alebo akí sa k vám prisťahujú. Dnes si ukážeme to, že aj susedské vzťahy môžu byť rozmanité.

#1 Keď som malý, tak si moja mama a naša suseda vymenili kľúče, len tak pre istotu. Odvtedy sa u nás stále objavovali nejaké veci : ovocie na stole, jedlo v chladničke a tak podobne. Keď sme sa jej spýtali, ona stále odpovedala : ,,Nemám tušenia. Asi máte nejakého ducha.“ Bola to skvelá pomoc a keď sme sa dostali z finančnej tiesne, tak sme sa jej stále snažili taktiež pomáhať. Nie všetci susedia sú zlí.

#2 Tento sedemdesiat ročný dedko každé ráno v zimu odhŕňa sneh pre celú ulicu.

#3 Naši susedia si vymenili vchodové dvere, no tie staré dlho stáli na chodbe. Až keď sa odsťahovali, tak sme zistili, prečo to bolo tak.

#4 Jasne, stručne.

#5 Ten pocit, keď susedov pes chce byť s tebou kamarát, no plot má niečo proti vášmu vzťahu.

#6 Jedného dňa som prišiel domov a moja žena povedala, že susedka z nižšieho poschodia priniesla moje spodné prádlo, vraj ho odfúklo na ich balkón. A potom prišla rana : ,,Odkiaľ vedela, že sú tvoje?“Nepamätám si odpoveď, ale ubehlo odvtedy 15 rokov a stále sme spolu.

#7 Zobudil som sa na hluk z kúpeľne a zistil som, že sa môj sused snažil vlámať k nám.

#8 Stále som sa čudoval, prečo susedia stále pozerali nonstop k nám do kúpeľne. Ukázalo sa, že okno bolo namontované opačne a celý čas nás videli nahých.

#9 Jeden sused vyzdobil chodbu plastikami a každý, kto tade prechádza, má pocit, že je niekde v galérii.

#10 Sused si vytvoril na záhrade húsenicu z bowlingových gúľ a náš syn strašne rád na ňu pozeral. Tak ju náš sused premiestnil bližšie k oknu môjho syna, aby ju stále mohol vidieť.

#11 Kruh sa uzatvára : Môžete prestať vŕtať do tej steny?

Môj pes sa stále zľakne a začne brechať.

Môžete prikázať svojmu psovi, aby prestal brechať?

Stále sa zľaknem a začnem vŕtať.

 

#12 Práve sme sa prisťahovali a keď som už bol na ceste von, aby som pokosil trávu, tak sused tam už bol. Vraj to robí stále, keď sa niekto prisťahuje. Niečo ako darček na uvítanie.

#13 Susedov syn nad nami sa učil hrať na klavíri ale stále po deviatej večer. Raz, keď som sa vrátil po dlhom dni z práce, išiel som do kúpeľne, kde som ho začul. Tak som zakričal : ,,Váš netalentovaný chlapec opäť mučí ten nástroj! Prestaňte ho týrať! Nebude z neho Mozart!“ Odvtedy je všade ticho.

 

#14 Náš sused stále ukladá pri spoločnom výťahu veci, ktoré nepotrebuje. Už sa mi viackrát stalo, že tam boli dobré knihy alebo platne.

#15 Potom, čo moja mama zaplnila celý byt umením, tak začala dekorovať chodbu a ostatní susedia takže priložili ruku k dielu nejakým obrazom alebo dekoráciou.

#16 Vedľa mojej babky býva umelec a stále, keď idem k nej, tak mám pocit, že vstupujem do rozprávky.

zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Premeny mužov, ktorí doma “nikdy žiadne zviera nechceli”

Potrebujeme pomoc!