in

15 postrehov z Disneyho rozprávok, ktoré ste si možno do dnes neuvedomili

Ako deti sme sa väčšinou sústredili na dej a čaro rozprávky a všetky ostatné veci sme nechávali nepovšimnuté bokom. V dnešnej dobe sa však už nad týmito rozprávkami možno zamýšľate inak a všímate si také veci, ktoré ste si nikdy predtým neuvedomovali. A keď nie, tak tu je 15 z nich.

 

#1 Keď archeológovia v budúcnosti vykopú Disney World pomyslia si, že to muselo byť nejaké kráľovstvo kultu uctievačov myši.

 

#2 V podstate to z pohľadu Snehulienky dopadlo úplne výborne. Stará babka jej dala jablko, povedala aby si niečo želala a ďalšia vec čo videla bolo, ako si ju berie princ domovvšetci jej kamaráti sa radujú.

 

#3 Ak mala zlá kráľovná v Snehulienke čarovnú moc a mohla sa premeniť na škaredú starú ježibabu, prečo sa neurobila krajšou ako bola Snehulienka.

 

#4 Disney Land je najväčšia ľudská pasca vytvorená myšou

 

#5 Jediní kamaráti Aladina bol hýbajúci sa koberec, dymiaca lampa a opica s ktorou sa rozprával. Ten sa musel cítiť naozaj ako na drogách.

 

#6 Popoluška musela mať pravdepodobne priesvitné šaty, keďže sa na ňu princ celý večer pozeral a nezapamätal si jej tvár.

 

#7 Ste si vedomí toho, že princ v Snehulienke bozkával mŕtvolu ?

 

#8 Je dosť zvláštne, že jedine Lumier mal prízvuk, keďže sa celý príbeh krásky a zvieraťa odohráva vo Francúzsku.

 

 

#9 Popoluška musela mať poriadne zdeformovanú nohu, keďže jej črievička nesedela v celom meste ani jednej žene.

 

#10 Keby dal Aladin pošúchať lampu aj Jasmíne, mohli mať ďalšie 3 želania.

 

#11 Toto dievčatko v „Na vlásku“ muselo mať neskutočne svalnatý krk.

 

#12 V levom kráľovi nie sú žiadne stopy po ľuďoch. To znamená, že sa môže odohrávať napríklad v dobe Bronzovej, alebo 3000 rokov v budúcnosti po tom, ako ľudstvo zničili roboti.

 

#13 Keby mala Mulan veľké prsia, nikdy by nezachránila Čínu.

 

#14 Keď Simba spieva o tom, ako sa nevie dočkať, že sa stane kráľom, tak to doslova znamená: „neviem sa dočkať, kedy mi zomrie otec.“

 

#15 Pinokiov nos je snom všetkých stolárov.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

10 matiek, ktoré pravdepodobne zažívali divokú mladosť

No, všetci máme nejaké nároky