in

15 ľudí, ktorí prichytili svojich kolegov robiť veľmi divné veci na pracovisku

Ak nastupujete do novej práce alebo nastúpi nový kolega, nikdy neviete s kým máte tú česť. Niekedy sú to fajn ľudia alebo takí, ktorí vám nevadia. V iných prípadoch to ale môže byť poriadne divný človek ako títo exoti. Prečítajte si príbehy ľudí, ktorí na normálnych kolegov toľko šťastia nemali.

 

#1

V mojom bývalom zamestnaní som raz vošiel do kancelárie môjho manažéra, ktorý práve vyrábal balónové zvieratká zatiaľ čo pil pivo. Bolo 10 hodín ráno. Pracoval som v farmaceutickej firme na oddelení marketingu. Niektoré zvieratá boli dosť cool, dokonca mi daroval jazvečíka.

 

#2

Pracoval som v nemocnici a prichytil som svojho kolegu ako si počas prestávky robí dobre nad starým workout videom.

Workout Poodle GIF - Find & Share on GIPHY

#3

Stážista, ktorého posadili vedľa mňa jedol každý deň ráno jogurt. Nebolo by na tom nič až tak divné, keby pri každom súste nestonal akoby to bol jeho “najlepší jogurt” v živote.

 

#4

Počas mítingu som sedel vedľa týpka, ktorý vyzeral, že si píše strašne veľa poznámok. Pozrel som sa bližšie a neboli to poznámky. Priamo na stôl čmáral niečo ako veľmi zlé graffiti. ťukol som doňou a opýtal sa čo do pekla to robí. Celý začervenel a vyzeral akoby vôbec nevedel kde je. Pravdepodobne sa mysľou vrátil do svojej školskej lavice.

Sorry Ed Helms GIF - Find & Share on GIPHY

#5

Mali sme v práci kolegu, ktorý keď potreboval pauzu alebo nad niečím premýšľať, začal sa prechádzať po chodbe a akože fajčiť. Vytiahol akože cigaretu, akože si ju zapálil, akože ju fajčil a nakoniec ju hodil na zem a zahasil nohou. Všetko iba akože. Iného kolegu som sa pýtal, čo to má znamenať, či sa nejak vyrovnáva s tým, že prestal. Údajne nikdy v živote nefajčil a toto jednoducho robí.

 

#6

Pracoval som v burger kingu a manažér ma po niečo poslal do chladiaceho boxu. Keď som tam prišiel jeden môj veľký kolega tam sedel a jedol jeden z koláčov, ktoré sme práve predávali. Tvár mal celú od šľahačky a vedľa neho bolo na zemi niekoľko prázdnych krabíc. Povedal iba: “Prosím ,nikomu to nehovor.”. Bolo ťažké sa mu po tomto pozrieť do očí.

Sad How I Met Your Mother GIF by MOODMAN - Find & Share on GIPHY

 

#7

Môj šéf bol dosť divný človek a dosť pil. Takmer každý deň si do práce priniesol pivo a prelial ho do hrnčeka aby mohol piť “potajomky”. Jedného dňa ale nenašiel čistý hrnček, tak si to vylial do misky a začal piť takto.

V tomto momente sme mu povedali, aby radšej pil z plechovky ako normálny človek. Aj tak sme to všetci vedeli.

 

#8

Mali sme kolegu, ktorý si po pracovnej dobe robil dobre na surferských videách. Najhoršie na tom bolo, že na to upozornil niekto, kto ho prechádzal okolo a videl to cez okno.

 

Surf GIF by ROXY - Find & Share on GIPHY

 

#9

Mal som raz kolegyňu, ktorá si v počas online mítingu holila nohy. Bez vody, bez mydla, iba strojčekom. Keď nikto nič nehovoril, od nej bolo práve počuť bzučanie strojčeka.

 

#10

V práci mám kolegyňu, ktorá si nikdy na záchode nezatvára dvere a dokonca som ju raz prichytila ako si tam holí pazuchy.

The Office Reaction GIF by My4 - Find & Share on GIPHY

 

#11

Pracoval som v predajni áut a raz si môj starší kolega z ničoho nič na predajni stiahol nohavice po kolená. Chcel si zastrčiť košeľu do nohavíc

 

#12

Raz som vošla na záchod a moja kolegyňa si doslova strihala spodné prádlo nožnicami. Vraj jej bolo strašne horúco.

Paris Hilton Reaction GIF - Find & Share on GIPHY

#13

Raz som bol svedkom toho ako si jedna kolegyňa v chladničke v práci odložila vzorku stolice. Potrebovala to pre doktora a vôbec jej to neprišlo divné.

 

#14

Pracoval som v jedno fastfoode a kolega vyrobil moju voodoo postavičku. Dozvedel som sa, že sa všetkých kolegov pýtal, či mu nezoženú môj vlas, aby ju mohol dokončiť.

Revenge Plotting GIF by Big Brother Canada - Find & Share on GIPHY

#15

Raz som vošla na toalety a prichytila svoju kolegyňu ako tam stojí iba v spodnom prádle a fénom si suší sukňu.

 

zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #269

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #190